Nowości

sobota, 23 stycznia 2016

Dzieje się w Bydgoszczy! [23-29.01.16]

Sprawdź co się dzieje w najbliższych dniach w Bydgoszczy!
Zapraszamy do zapoznania się z listą wydarzeń, którą zebrało Bydgoskie Centrum Informacji.

Sobota, 23 stycznia

09:00  Ferie w Pałacu Młodzieży - Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
10:00  Ekowarsztaty – karmniki - Kościuszki 27  ::  Pozostałe
10:00  Warsztaty Kaligrafii z Aleksandrą Ćwikowską - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
16:00  Teresa Werner - Kinoteatr Adria  ::  Koncert
16:00  Tylko Wróć - Barka "Lemara"  ::  Spektakl
16:30  ,,Sputnik nad Bydgoszczą"- Mały Sputnik - Mózg  ::  Film
17:00  Siatkówka: Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn - Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka  ::  Sport
17:00  Spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską autorką książki „Beksińscy. Portret podwójny”. - Galeria Miejska bwa
18:00  ,,Sputnik nad Bydgoszczą"- Filmy z konkursu głównego - Mózg  ::  Film
18:00  Wszystko wymyślone przez Boga - Galeria Miejska bwa  ::  Film
19:00  Delfin, który mnie kochał - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  A Cappella – Dawniej i Dziś - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
19:00  Koszykówka: Astoria Bydgoszcz-Max Elektro Sokół Łańcut - Hala Artego Arena  ::  Sport
19:00  Księżniczka czardasza Opera Nova  ::  Spektakl
19:00  Romville - Teatr Polski  ::  Spektakl
20:00  donGURALesko - Estrada Stage Bar  ::  Koncert

Niedziela, 24 stycznia

09:00  Ferie w Pałacu Młodzieży - Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
09:30  Poranek rodzinny - Barka "Lemara"  ::  Dla dzieci
10:30  Zatańcz ze mną mamo, tato Miejskie Centrum Kultury  ::  Dla dzieci
12:00  AKADEMIA DZIECIOM - Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Dla dzieci
12:00  Bal Baloników - Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Dla dzieci
12:00  małe ANIMOCJE: "Proszę słonia" - Kino Orzeł  ::  Film
16:00  Koncert muzyki sakralnej i bożonarodzeniowej - Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Koncert
16:00  Koncerty Karnawałowe - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
16:30  ,,Sputnik nad Bydgoszczą"- Mały Sputnik - Mózg  ::  Film
17:00  Analiza wybranych prac Zdzisława Beksińskiego oraz z warsztaty monotypii. Galeria Miejska bwa  ::  Pozostałe
17:00  Artyści w Bohemie: Anna Seniuk - Hotel Bohema
18:00  ,,Sputnik nad Bydgoszczą"- Filmy z konkursu głównego - Mózg  ::  Film
18:00  Koszykówka: Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce - Hala Artego Arena  ::  Sport
19:00  Delfin, który mnie kochał - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Teatr Improwizowany wymyWammy - komedia improwizowana - Miejskie Centrum Kultury  ::  Spektakl
19:00  Koncerty Karnawałowe - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
19:00  Romville - Teatr Polski  ::  Spektakl

Poniedziałek, 25 stycznia 

09:00  Ferie w Pałacu Młodzieży - Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
09:00  Warsztaty obsługa biura - Glinki 140
11:00  Roztańczone Ferie w Filharmonii - Filharmonia Pomorska  ::  Dla dzieci
11:30  Akcja Zima 2016: warsztaty przedsiębiorczości i kreatywności - Glinki 140
12:00  Warsztaty rękodzieła - Grzymały Siedleckiego 10  ::  Dla dzieci
16:00  Syn Szawła - Kino Orzeł  ::  Film
18:00  Syn Szawła - Kino Orzeł  ::  Film
19:00  Jerzy Połomski - Opera Nova  ::  Koncert
20:00  Syn Szawła - Kino Orzeł  ::  Film

Wtorek, 26 stycznia 

09:00  Ferie w Pałacu Młodzieży - Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
11:00  Warsztaty: Prezi. Kreatywna alternatywa - Glinki 140  ::  Pozostałe
11:30  Akcja Zima 2016: warsztaty przedsiębiorczości i kreatywności - Glinki 140
12:00  Warsztaty rękodzieła - Grzymały Siedleckiego 10  ::  Dla dzieci
18:00  Siewca - Galeria Miejska bwa  ::  Film
18:00  Wszechnica Regionalna - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego  ::  Wykład
19:00  Koncert specjalny - Gdańska 20  ::  Koncert
19:00  Wojny, których nie przeżyłam - Teatr Polski  ::  Spektakl
20:15  Royal Opera House na żywo - Rapsodia / Dwa gołębie 2D / Napisy angielskie / live - Multikino  ::  Film
20:30  Syn Szawła - Kino Orzeł  ::  Film

Środa, 27 stycznia 

09:00  Ferie w Pałacu Młodzieży - Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
09:00  Warsztaty obsługa biura - Glinki 140  ::  Pozostałe
11:30  Akcja Zima 2016: warsztaty przedsiębiorczości i kreatywności - Glinki 140
12:00  Warsztaty rękodzieła - Grzymały Siedleckiego 10  ::  Dla dzieci
15:30  Gimnastyka mamy, taty i smyka - ul. A. G. Siedleckiego 12  ::  Dla dzieci
16:00  Syn Szawła - Kino Orzeł  ::  Film
18:00  Bydgoska Akademia Sztuki - Galeria Miejska bwa  ::  Wykład
18:00  Spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
18:00  Syn Szawła - Kino Orzeł  ::  Film
19:00  Wojny, których nie przeżyłam - Teatr Polski  ::  Spektakl
20:00  Syn Szawła - Kino Orzeł  ::  Film
20:30  EL'JAM - JAM SESSION ROCKOWE- Eljazz  ::  Koncert

Czwartek, 28 stycznia 

09:00  Ferie w Pałacu Młodzieży - Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
11:00  Poznaj, czym jest wolontariat EVS - Glinki 140  ::
12:00  Warsztaty rękodzieła - Grzymały Siedleckiego 10  ::  Dla dzieci
17:30  Zajęcia karate - ul. A. G. Siedleckiego 12  ::  Dla dzieci
18:00  „Od pomysłu do dzieła. Leon Wyczółkowski”- Wernisaż Wystawy Galeria Sztuki Nowoczesnej (Czerwony Spichrz) - MOB  ::  Wystawy
18:00  ,,Ukryte Miasto"- wystawa fotografii Jakuba Kaji+ spotkanie autorskie z Bartłomiejem Siwcem - Galeria Autorska Jan Kaja, Jacek Soliński  ::  Wystawy
18:00  Projektor- Filmy na Strychu: Śmierć i dziewczyna - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna  ::  Film
19:00  Dziadek do orzechów - Opera Nova  ::  Spektakl
19:00  Wojny, których nie przeżyłam - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:30  Slow West - Pałac Młodzieży  ::  Film

Piątek, 29 stycznia 

09:00  Ferie w Pałacu Młodzieży - Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
09:00  Warsztaty obsługa biura - Glinki 140  ::
12:00  Warsztaty rękodzieła - Grzymały Siedleckiego 10  ::  Dla dzieci
16:00  Syn Szawła- Kino Orzeł  ::  Film
17:00  3 Gala Stand up Comedy - Kinoteatr Adria  ::  Pozostałe
17:00  Dziadek do orzechów - Opera Nova  ::  Spektakl
18:00  Syn Szawła- Kino Orzeł  ::  Film
18:00  Czekamy na wiosnę- koncert grupy „Mikołaje” z Torunia - Światłownia  ::  Koncert
18:00  Rowerowa Bydgoska Masa Krytyczna - Stary Rynek  ::
19:00  American Pops Karnawał Zza Oceanu - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
19:00  Detroit. Historia ręki - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Spragnieni Lata | The Dumplings | Gooral | RITA PAX - Estrada Stage Bar  ::  Koncert
20:00  Syn Szawła- Kino Orzeł  ::  Film 
20:30  3 Gala Stand up Comedy - Kinoteatr Adria  ::
20:30  Muzyczny Wieczór Klubowy - Eljazz  ::  Koncert

[materiały VisitBydgoszcz.pl, fot. poglądowe freeimages/antonio lopez]
« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz