Nowości

piątek, 4 marca 2016

Dzieje się w Bydgoszczy [4-11 marca 2016]

Sprawdź co się dzieje w najbliższych dniach w Bydgoszczy!
Zapraszamy do zapoznania się z listą wydarzeń, którą zebrało Bydgoskie Centrum Informacji.

Piątek, 4 marca 

08:00  Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego - Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
18:00  Koncert piosenki turystycznej - Światłownia  ::  Koncert
18:00  Pejzaże Piotra Matuszka - Galeria Kantorek  ::  Wystawy
18:00  Pokaz najnowszej kolekcji Teresy Wojnickiej - Hotel pod Orłem
18:00  Siatkówka: Łuczniczka Bydgoszcz vs. Jastrzębski Węgiel - Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka  ::  Sport
19:00  Afryka - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Bydgoska Akademia Jazzu vol. 7: Eberhard Czerny - Miejskie Centrum Kultury
19:00  Mecz koszykówki kobiet: Artego - MKS Siedlce - Hala Artego Arena  ::  Sport
19:00  Wiek Szostakowicza - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
20:00  Turniej Piłkarski O Puchar Ence-Pence - Gdańska 163
21:00  Tupot Poetycki #3 / SLAM + instalacja słowno - Mózg


Sobota, 5 marca 

11:00  Sam na scenie:„Mowa ciała. Elementarne zadania aktorskie.” - Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury
11:00  Szafing - Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf - Barka
12:00  Ogólnopolski Konkurs Tańca „Taneczne Miraże” - Pałac Młodzieży
16:00  Anna Kola. Wyjęte z Pejzażu - Galeria Miejska bwa  ::  Wystawy
17:00  Kabaret "Smile" - Bydgoska Premiera Nowego Programu - Kinoteatr Adria  ::  Spektakl
18:00  Piłka nożna: Zawisza Bydgoszcz -Pogoń Siedlce - Kompleks Sportowy Zawisza  ::  Sport
19:00  Afryka - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Diuna 1961. Instalacja - Teatr Polski  ::  Wykład
19:00  Fascynacje - Opera Nova  ::  Spektakl
19:00  Pawbeats i Goście - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
19:00  The Kurws, Ukryte Zalety Systemu - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna  ::  Koncert
19:30  Tony Clifton Presents #5: Protoplasta + Killed By Car + Cookie Break - Miejskie Centrum Kultury  ::  Koncert
20:00  Kabaret "Smile" - Kinoteatr Adria
20:00  Kabaret "Smile" - Bydgoska Premiera Nowego Programu - Kinoteatr Adria  ::  Spektakl

Niedziela, 6 marca 

09:30  Poranek rodzinny - Barka "Lemara"  ::  Dla dzieci
10:00  Targi Ślubne - Hala Artego Arena  ::  Targi
10:00  Warsztaty kosmetyczne w Muzeum Mydła - Muzeum Mydła i Historii Brudu  ::  Dla dzieci
11:00  Bydgoski Teatr Lalek BURATINO: "Zabawki" - Miejskie Centrum Kultury  ::  Spektakl
11:00  Niedziela w Muzeum: Warsztaty z kapelusza - Spichrze nad Brdą- Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego  ::  Dla dzieci
11:00  Weekendowy plac zabaw - Pałac Młodzieży  ::  Dla dzieci
16:00  Akademia w Pałacu- koncert z okazji Dnia Kobiet - Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Koncert
18:00  Wieczór z Reportażem Filmowym - Światłownia
19:00  Afryka - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Diuna 1961. Instalacja - Teatr Polski  ::  Wykład
19:00  Fascynacje - Opera Nova  ::  Spektakl
19:00  Pawbeats i Goście - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
19:30  Premiery Płytowe: ARMIA - "Toń" - Miejskie Centrum Kultury  ::  Koncert

Poniedziałek, 7 marzec
 

09:30  Poranki Muzyczne dla Seniorów - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
10:00  Konsultacje non stop - Ratusz
11:00  Legenda o pieśni - Miejskie Centrum Kultury  ::  Spektakl
11:00  Poranki Muzyczne dla Seniorów Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
11:00  Poranki Muzyczne dla Seniorów - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
16:00  Pokój - Kino Orzeł  ::  Film
16:30  Konsultacje non stop - Ratusz
17:00  "Szpilki i igły" - promocja nowego tomu Marka Czuku - Galeria Wspólna
17:00  Zajęcia muzyczne - ul. A. Grzymały Siedleckiego 12  ::  Dla dzieci
18:00  Kragujevac 2015 - Galeria Miejska bwa  ::  Wystawy
18:00  Zajęcia taneczne - Bośniacka 3  ::  Dla dzieci
18:15  Anomalisa - Kino Orzeł  ::  Film
19:30  "MAZOWSZE" - Wielka Gala Zespołu Pieśni i Tańca - Opera Nova  ::  Koncert
20:00  Anomalisa - Kino Orzeł  ::  Film
20:00  Koncert inaugurujący- XIV Dni Muzyki Dawnej - Staszica 3  ::  Koncert

Wtorek, 8 marca 

09:00  Kobietnik. Międzypokoleniowa Sesja (Święta) Kobiet - Kujawsko- Pomorska Szkoła Wyższa
16:00  Pokój - Kino Orzeł  ::  Film
18:00  "Szklany sufit rynku sztuki" - wykład Katarzyny Gębarowskiej - Galeria Wspólna  ::  Wykład
18:00  11. StartUp Cafe - Pomorska 86a
18:00  Galernicy 2015. Portrety podwójne - Galeria Autorska Jan Kaja, Jacek Soliński  ::  Wystawy
18:00  Wszechnica Regionalna - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego  ::  Wykład
19:00  CCLXV BYDGOSKI WTOREK MUZYCZNY - ul. Staszica 3  ::  Koncert
19:00  CCLXV Bydgoski Wtorek Muzyczny - Staszica 3  ::  Koncert
19:00  Dzień Kobiet w Filharmonii - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
20:30  Dziewczyna z portretu - Kino Orzeł  ::  Film
20:30  Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt - Roma - Multikino  ::  Film

Środa, 9 marca 

13:00  KLARA zaprasza na spotkanie autorskie z Eugeniuszem Siemaszką - Barka "Lemara"
17:45  Umuzykalniające zajęcia rytmiczne - ul. A. G. Siedleckiego 12  ::  Dla dzieci
18:00  Akademickie Spotkania z Literaturą: Łukasz Orbitowski - Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
18:00  Brześć wielu kultur- Wystawa prac fotograficznych Olega Malejki - Wieża Ciśnień - Muzeum Wodociągów  ::  Wystawy
18:00  Bydgoska Akademia Sztuki - Galeria Miejska bwa  ::  Wykład
18:00  Bydgoska Akademia Sztuki - Galeria Miejska bwa  ::  Wykład
18:00  Eisenstein w Meksyku - Kino Orzeł  ::  Film
18:00  Klub Konwersacyjny- Deutsch mit Spaß - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
18:00  Mecz koszykówki kobiet: Artego - AZS UMCS Lublin - Hala Artego Arena  ::  Sport
18:00  Zajęcia gimnastyczne - Bośniacka 3  ::  Sport
18:30  Centrum Kultury Fantastycznej: dr Marta Kładź-Kocot - "Stanisław Lem" - Miejskie Centrum Kultury  ::  Wykład
20:00  Centrum Kultury Fantastycznej: "Kongres" - Kino Orzeł  ::  Film
20:00  Koncert Piano- Forte - Gdańska 20  ::  Koncert
20:30  Liga Mistrzów UEFA: Chelsea - PSG - Multikino  ::  Film

Czwartek, 10 marca 

10:00  Czerwony Kapturek - Miejskie Centrum Kultury  ::  Dla dzieci
16:00  Pokój - Kino Orzeł  ::  Film
17:00  Józef Banaszak – promocja książki poetyckiej Jak niewysłany list - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna  ::  Pozostałe
17:30  Amadeusz Drąg ,,Niestabilność"- wieczór poezji śpiewanej i swingu - Akademicka Przestrzeń Kulturalna  ::  Koncert
18:00  Ethniesy 4: wernisaż wystawy Sviatlany Dzemidovich " Rzeczy Istność" - Miejskie Centrum Kultury  ::  Wystawy
18:00  Grzegorz Pleszyński - pokaz video i performance - Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko  ::  Wystawy
19:00  Granice - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:30  DKF Niespodzianka: Obce Niebo - Pałac Młodzieży  ::  Film
20:00  Wielka Trasa Stand-Up Polska - Miejskie Centrum Kultury  ::  Spektakl

Piątek, 11 marca 

10:00  Ethniesy 4: warsztaty śpiewu białego z Agatą Harz - Miejskie Centrum Kultury
11:00  Zagłada dworów w województwie białostockim po roku 1939 - Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego  ::  Wystawy
17:00  Słownik Bydgoskich Fotografów #1 - Muzeum Fotografii  ::  Pozostałe
18:00  Daria Wójcik & Remigiusz Kuźmiński - Światłownia  ::  Koncert
18:00  Osiem Kobiet- tkanina dwuosnowowa z Podlasia - Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury  ::  Wystawy
19:00  Granice - Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  Halka - Opera Nova  ::  Spektakl
19:00  Klasyka XX wieku - Filharmonia Pomorska  ::  Koncert
20:00  Ethniesy 4: Niewte/Dagadana/Adam Strug z zespołem - Miejskie Centrum Kultury  ::  Koncert
[materiał przygotowany przez Bydgoskie Centrum Informacji]
« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz