Dobre starty zawodników S S i R O N „START BYDGOSZCZ”

Stowarzyszenie Integracyjne CANNON Giżycko po raz pierwszy zorganizowało Ogólnopolskie Zawody w Podnoszeniu Ciężarów 3-5.06.2016 w Ostrów – Mausz dla osób niepełnosprawnych.

Dobry poziom startowy zaprezentowali bydgoscy niepełnosprawni ciężarowcy.
Marta Cieślińska w kategorii do 50kg zajęła I miejsce z wynikiem  45kg. Marta jest juniorką i w tej grupie wygrała klasyfikację „open”. Marta Cieślińska jest uczennicą XXIII LO  przy Zespole Szkół nr 19 im. Synów Pułku w Bydgoszczy.

Piotr Krysiński w kategorii do 90kg z wynikiem 132,5kg zajął II miejsce, klubowy kolega Dawid Kowalski w kategorii +107 kg zajął I miejsce z wynikiem 120kg.
Zawody i wyniki naszych zawodników uważam za dobre, na poziomie rekordów życiowych, do zawodów przygotował wspierający trener Damian Sikorski a koordynatorem jest Andrzej Ofczyński.
[materiały prasowe]
Dobre starty zawodników S S i R O N „START BYDGOSZCZ” Dobre starty zawodników S  S i R O N „START BYDGOSZCZ” Sprawdzone Wydarzenia Bydgoszcz / 4don on 12:47 Ocena: 5