Bezpłatne badania kardiologiczne na Starym Rynku

W najbliższą niedzielę, 9 października, do Bydgoszczy po raz kolejny zawita Mobilna Kardiologiczna Poradnia Servier. Z bezpłatnych badań będzie można skorzystać w godz. 10.00-18.00.
Obok poradni rozstawiony zostanie również namiot edukacyjny, gdzie zarówno dzieci i młodzież oraz dorośli będą mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe oraz wiedzę z zakresu czynników ryzyka i profilaktyki chorób układu sercowo-naczyniowego.


Bydgoszcz jest jednym z 11 miast w Polsce, w których gościć będzie Mobilna Kardiologiczna Poradnia. Od 14 lat kardiolodzy we współpracy z firmą Servier Polska zapraszają mieszkańców na bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje w zakresie chorób układu sercowo-naczyniowego. W tym roku odbywa się to w ramach kampanii edukacyjnej „Zdrowe dzieci, zdrowa młodzież, zdrowi dorośli” zainicjowanej i organizowanej przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne.
[materiały ratusza]
Bezpłatne badania kardiologiczne na Starym Rynku Bezpłatne badania kardiologiczne na Starym Rynku Sprawdzone Wydarzenia Bydgoszcz / 4don on 11:44 Ocena: 5

Brak komentarzy:

ŁO / 2016 / Wydarzenia Bydgoszcz / . Obsługiwane przez usługę Blogger.