Top Ad unit 728 × 90

rotator

22. Przystanek Woodstock - Woodstock Festival Poland 2016 [program]

Z roku na rok coraz więcej osób z naszego miasta wybiera się Przystanek Woodstock, festiwal rośnie w siłę!

fot. materiały organizatora
 Ilu mieszkańców Bydgoszczy w tym roku wybiera się na  Przystanek Woodstock? Być może któryś z bydgoskich zespołów wystąpi na tym niezwykłym wydarzeniu?


 Tymczasem przeczytajmy informację organizatora:

PL: Przystanek Woodstock to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na czterech scenach: Dużej, Małej, Pokojowej Wioski Kryszny i scenie ASP. Organizatorem Festiwalu jest WOŚP, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania.

Czytaj także: Tauron Festiwal Nowa Muzyka XI 2016 [program, 18-21.08.16]

Wspieraj Woodstock ▶ www.wspieraj.woodstockfestival.pl

Wirtualny Spacer ▶ www.spacer.woodstockfestival.pl/

Kto wystąpi w tym roku? Na woodstockowej scenie zobaczymy m.in.  BRING ME THE HORIZON - brytyjski zespół wykonujący rock i metalcore. Zobacz klip:22. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 14-15-16 lipca 2016 roku (czwartek, piątek sobota), a nie, jak w ostatnich latach, na przełomie lipca i sierpnia. Powodem przesunięcia terminu Przystanku Woodstock są odbywające się w dniach 26-31 lipca Światowe Dni Młodzieży.

Więcej, program, artyści: www.woodstockfestival.pl/pl/przystanek_woodstock/aktualnosci/zmieniamy_termin_22_przystanku_woodstock

Wydarzenie na Facebooku: TUTAJ
[materiały organizatora]
22. Przystanek Woodstock - Woodstock Festival Poland 2016 [program] Sprawdzone przez Redakcja on 12:52 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.