Top Ad unit 728 × 90

rotator

Bieg Urodzinowy z pokazem fajerwerków! [Aktywna Bydgoszcz, 17.04.2016]

Aktywna Bydgoszcz zaprasza na drugą edycję wyjątkowego biegu - urodzinowego i to z okazji 670-lecia Bydgoszczy!
Dystans 5 000 m został dobrany tak, aby w imprezie mogli wystąpić doświadczeni, jak i początkujący zawodnicy. 


Dzięki dość krótkiej, nieskomplikowanej i malowniczej trasie limit zawodników wyczerpuje się już po kilku dniach rejestracji. Bieg prowadzi bowiem bulwarami nad Brdą, ścieżkami spacerowymi Wyspy Młyńskiej, bydgoską Starówką. Na całej trasie licznie gromadzi się publiczność, która chętnie dopinguje biegaczy.


Start biegu zaplanowano w godzinach popołudniowo-wieczornych. Wszystko po to, by impreza zakończyła się już po zmroku. Jej ostatnim, najbardziej efektowym elementem, będzie urodzinowy pokaz fajerwerków przygotowany dla mieszkańców i zawodników. Będzie to wystrzałowa nagroda za wysiłek i przygotowania do imprezy. Bydgoski Bieg Urodzinowy jest, z punktu widzenia marketingowego, produktem bardzo atrakcyjnym. Miejsce startu oraz przebieg trasy są doskonale przystosowane do ekspozycji materiałów reklamowych sponsora. 


Do imprezy, na długo przed 17 kwietnia, przygotowują się setki biegaczy, którzy na forach internetowych oraz na stronie aktywna.bydgoszcz.pl wymieniają się doświadczeniami i przekazują opinie związane ze startem.
[materiały UMB, fot. UMB]
Bieg Urodzinowy z pokazem fajerwerków! [Aktywna Bydgoszcz, 17.04.2016] Sprawdzone przez Redakcja on 06:26 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.