Top Ad unit 728 × 90

rotator

Premiera płyty PAWBEATS ORCHESTRA


Marcina Pawbeatsa Pawłowskiego bydgoszczanom przedstawiać nie trzeba. Po sukcesie jego pierwszej autorskiej płyty Utopia, przyszedł czas na drugi krążek - PAWBEATS ORCHESTRA. Premiera tego wydawnictwa będzie miała miejsce 19 lutego 2016.
Singiel zapowiadający nową płytę:

Informacje organizatora:
ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ PROJEKTU PAWBEATS ORCHESTRA DZIĘKI SWOJEMU PROFILOWI NA INSTAGRAMIE!

Pawbeats Orchestra to najnowszy projekt Marcina Pawłowskiego, który angażuje wielu artystów z różnych środowisk, wykorzystując przewrotne połączenia muzyczne.
Założeniem jest także aktywny udział fanów w jego realizację, między innymi w sam projekt okładki oraz wszystkich materiałów promocyjnych.


Jak wziąć w tym udział?
Planujemy stworzyć okładkę w której znajdą się zdjęcia Was samych. Zdjęcia, które klimatem nawiązują do muzyki. Pokażcie w jaki sposób muzyka na Was wpływa, gdzie jej słuchacie lub w jaki sposób ją tworzycie. Czekamy na Wasze zdjęcia z koncertów, ze studia, z domu, z ulubionym instrumentem, z kolekcją płyt itd. Udostępniając nam swoje zdjęcie dołączycie do osób związanych z produkcją albumu PAWBEATS ORCHESTRA - wokalistów, raperów, muzyków, wydawców, grafików, realizatorów dźwięku.

Pomóżcie nam wspólnie stworzyć unikatowy album, stańcie się częścią PAWBEATS ORCHESTRA!
Więcj informacji znajduje się na stronie wydarzenia: TUTAJ
Premiera płyty PAWBEATS ORCHESTRA Sprawdzone przez Redakcja on 13:19 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.