Top Ad unit 728 × 90

rotator

Roll-Park 2016 - wyścig na rolkach w Parku Przemysłowym [12.06.16]

Lubisz jeździć n rolkach? Aktywna Bydgoszcz zaprasza na kolejny Roll-Park!
Aktywna Bydgoszcz 2016 - ścigamy się na rolkach

Wspólnie z Bydgoskim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym zapraszamy pasjonatów jazdy na rolkach oraz osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z tym sportem do udziału w zawodach wrotkarskich „Roll-Park”.

 
Naszą imprezą pokazujemy, że tereny BPPT są wyśmienite nie tylko dla tworzenia nowych miejsc pracy. Doskonała infrastruktura sprawia, że w parku możliwe jest uprawianie wielu dyscyplin sportu. Miłośnicy jazdy na wrotkach znajdą 12 czerwca 2016 r. wszystko, czego potrzeba do dobrej, sportowej rywalizacji. Stworzymy profesjonalne wrotkarskie miasteczko. Tuż obok znajdzie się biuro zawodów, linia startu i mety. W imprezie wystartować może każdy. Każdy, kto posiada rolki i kask. Przydatne mogą się okazać także ochraniacze. Program Roll-Park obejmuje wyścigi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Trasy zostały zaprojektowane na dystanse 300 m, 500 m, 1000 m oraz 10 000 m.

 
Roll-Park to nie tylko wyścigi, to nie tylko rywalizacja. To będzie przede wszystkim rodzinny piknik sportowy. Uczestników, prócz zawodów, czekają dodatkowe atrakcje, w tym warsztaty wrotkarskie. Wspólnie będziemy doskonalić technikę jazdy, wymieniać spostrzeżenia dotyczące codziennych treningów. Udział w zawodach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy jeżdżą na rolkach. Rywalizować będą profesjonaliści i amatorzy. Do zobaczenia na starcie.
[fot. informacja: materiały UMB]
Roll-Park 2016 - wyścig na rolkach w Parku Przemysłowym [12.06.16] Sprawdzone przez Redakcja on 11:42 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.