Top Ad unit 728 × 90

rotator

VI bydgoska nocka, czyli tramwajem do Fordonu [06.02.2016]

 Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę cieszącej się niesłabnącą popularnością Bydgoskiej Nocki.
Szósta edycja imprezy związana będzie z uruchomieniem linii tramwajowej do Fordonu, jednej z największych inwestycji tramwajowych w Polsce ostatnich dekad. Niemal dziesięciokilometrowa nowa trasa prowadzi do największej bydgoskiej dzielnicy, a składa się m.in. z aż trzech nowych pętli. Przejazd odbędzie się w nocy z 6/7 lutego 2016 r. Po raz pierwszy w historii naszych nocek, wozić nas będzie skład dwuwagonowy!

Zbiórka uczestników 6 lutego o godz. 21:45 przy wejściu do zajezdni tramwajowej przy ul. Toruńskiej 278. Dojazd do zajezdni z dworca głównego PKP tramwajami 5 i 8 (kier. Łoskoń, Kapuściska) z przesiadką na Rondzie Jagiellonów na tramwaj linii 6 w kierunku pętli Łęgnowo. Dojazd z dworca autobusowego tramwajami linii 4 i 8 (kier. Glinki, Kapuściska), z przesiadką na tramwaj linii 6 (Łęgnowo) na przystanku Rondo Toruńskie. Imprezę zakończymy około godz. 5:30, gdy ruszą pierwsze poranne tramwaje.

Zapraszam też do korzystania z ROZKŁAD JAZDY BYDGOSZCZ

Podczas imprezy zaplanowaliśmy przerwę na tradycyjnego grilla. Talerze, sztućce, pieczywo i przyprawy zapewnia organizator. Prosimy o wcześniejsze zaopatrzenie się w potrawy grillowe, gdyż podczas zaplanowanego krótkiego postoju na zakupy nie będzie możliwości zakupu tego typu produktów. Podczas przejazdu zaplanowaliśmy kilkanaście postojów fotograficznych, w tym również na nowej trasie do Fordonu.
Podróżować będziemy jedynym w Polsce składem tramwajowym Konstal/PESA 805NM.
Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 30zł, płatne przy wejściu do pojazdu.
Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Informacja o zapisach TUTAJ
VI bydgoska nocka, czyli tramwajem do Fordonu [06.02.2016] Sprawdzone przez Redakcja on 09:42 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.