Top Ad unit 728 × 90

rotator

Wolfpack, Solemn Promise, Restricted, Assault [EstradaStageBar 14.03.16]Rough Life Promotion zaprasza na kolejny hc gig w Bydgoszczy!

Zagrają:

Wolfpack - beatdown/metalcore (Francja) 

Założony w 2011 skład prosto z Paryża. Swoją pierwszą EP "Screw This Life" wydali rok później, od początku sięgali głęboko w swoje inspiracje związane z niemiecką sceną bdhc. Wraz z czasem zaczęli rozwijać się w strone metalcore'owych brzmień. Swój najnowszy album zawierający m.in gościnny występ Paula z Desolated będą promować w trakcie tegorocznej trasy.

Solemn Promise - beatdown/metal (UK)

                                     

solemnpromise.bandcamp.com/

Kapela wywodząca się z Northamptonshire. W 2013 wypuścili pierwszy album "Worse Than Death", na którym już pokazali się jako zespół lawirujący ostro między hc i metalem (ffo:Merauder, Hatebreed). Na ostatnim materialie "Annihilation" wydanym rok później pokazali jak wbrew pozorom odmienne gatunki muzyczne można połaczyć w całość czerpiąc zarazem z typowo thrashowych brzmień jak i beatdownowych zwolnień.

Restricted - beatdown (3miasto)

 
web.facebook.com/restrictedhc
Młoda polska formacja, która aktywnie działa od samego początku swojego istnienia, . Swoją pierwszą EP "Violent Youth" wydali poprzez niemiecki label Bruised & Broken Records, jak i również zaprezentowali się na ich festcie u boku m.in. No Second Chance. Zaprezentowali się już również u boku takich składów jak: Merauder, Providence, Grown Cold. Po raz trzeci w Bydgoszczy, po raz pierwszy w Estradzie!

Assault - beatdown/metal (BDG)

 

facebook.com/assaultBDHC/
Skład, którego lokalsom przedstawiać nie trzeba. Chłopaki już wiele razy mieli okazję zaprezentować się gigach w Bydgoszczy. Po wydanej w zeszłym roku "Good Old Ultra Violence" i małych zmianach personalnych otworzyli nowy rozdział zmierzając w kierunku extremalnie metalowego hc/beatdownu.


14.03.2016
Estrada Stagebar
Start: 19:00
Wjazd: 20zł
Więcej informacji: TUTAJ
Wolfpack, Solemn Promise, Restricted, Assault [EstradaStageBar 14.03.16] Sprawdzone przez Redakcja on 11:08 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.