Top Ad unit 728 × 90

rotator

Hardkorowy Koksu w Zielonych Arkadach, czyli Walentynki z Robertem Burneiką Zielone Arkady zapraszają na Walentynki z Robertem Burneiką, czyli na Siłę Miłości!
Czy siła miłości może unieść 250 kg? Z pewnością tak! Dowodem na to jest Robert Burneika, znany wszystkim jako "Hardkorowy Koksu", który z łatwością udźwignie taki ciężar. Podczas walentynkowego eventu w Zielonych Arkadach, będzie można wziąć udział w licznych quizach, zrobić pamiątkowe fotografie oraz wygrać kolację z przystojnym siłaczem. 14 lutego w Zielonych Arkadach upłynie pod hasłem „Siła Miłości”.


Zielone Arkady zatroszczyły się o to, aby tegoroczny Dzień Świętego Walentego bydgoszczanie mogli spędzić
w oryginalny sposób - w towarzystwie mistrza „żelaznego sportu”. Robert Burneika, to litewski kulturysta, który zaskarbił sobie serce tysięcy fanów swoim osobistym urokiem oraz masą pozytywnej energii.

Czym dla „Hardkorowego Koksa jest miłość? „To największy skarb” – mówi. Tym samym zaprzecza fałszywemu przekonaniu, że prawdziwy twardziel jest niedostępny i nie okazuje uczuć – o czym będzie można się przekonać już w najbliższą niedzielę.


Czy siła 5 mężczyzn dorównuje sile 10 kobiet? W trakcie imprezy będzie można to sprawdzić, biorąc udział we wspólnym przeciąganiu liny oraz podczas treningu
z mistrzem. Liczne quizy, zaplanowane z myślą o zakochanych parach, będą okazją do sprawdzenia siły wzajemnej miłości. Dla odwiedzających strefę foto przygotowane będą dmuchane stroje siłacza - dla niej i dla niego - oraz czerwone serce z hasztagiem SIŁA MIŁOŚCI. Dzięki nim będzie można wcielić się w rolę siłacza i zrobić sobie zabawne zdjęcie z najbliższymi.


W Walentynki znany siłacz rozda autografy, a fani selfie będą mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie z gwiazdą. Przewidziano także konkurs, w którym nagrodą będzie wspólna kolacja z Robertem w jednej z restauracji Zielonych Arkad. W specjalnym punkcie Klienci po okazaniu paragonu dostaną spersonalizowaną torbę typu shopper bag, na której uwieczniona zostanie karykatura: własna bądź osoby towarzyszącej. Dzięki wnikliwemu oku karykaturzystów powstaną oryginalne upominki, które można podarować ukochanej osobie. Z myślą o małych i dużych powstanie punkt robienia zmywalnych tatuaży z zabawną grafiką oraz hasłami.

Miłości nie trzeba udowadniać, ona po prostu jest. Jednak w ten wyjątkowy dzień warto spędzić ze sobą więcej czasu oraz powiedzieć najbliższym jak bardzo nam na nich zależy.
[materiały prasowe]
Hardkorowy Koksu w Zielonych Arkadach, czyli Walentynki z Robertem Burneiką Sprawdzone przez Redakcja on 11:44 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.