Top Ad unit 728 × 90

rotator

Niemcz fest powrócił ze zdwojoną siłą!


Druga już edycja regionalnego festiwalu muzycznego Niemcz Fest, przyciągnęła w tym roku jeszcze więcej ludzi. Mieliśmy okazję na żywo posłuchać i bawić się przy muzyce takich wykonawców jak : Nowy Początek, Ollywood, Banau, Mistah Lego oraz Moove!
Niemcz Fest wychodzi na przeciw młodym ludziom ( choć nie tylko! ) z okolic Bydgoszczy, którzy spragnieni są tego typu wydarzeń kulturalnych.


Jak widać zapotrzebowanie jest, ponieważ wydano ponad 200 wejściówek, czego nie spodziewali się nawet organizatorzy. Na festiwalu debiutowali: zespół Nowy Początek oraz raper Ollywood. Szczególną uwagę publiczności przykuł właśnie młody raper sceny Bydgoskiej Olivier Skrzypek "Ollywood", który promował swoją EPkę "HER". 


Zadziwił odbiorców dojrzałością sceniczną i umiejętnością nawiązania kontaktu z publiką. Nie pozostawia złudzeń, że warto śledzić jego dalszy rozwój. 

Następnie na scenie pojawił się znany i lubiany zespół Banau z Bydgoszczy, który może się pochwalić wieloma osiągnięciami, długim stażem i setkami koncertów w całej Polsce, zaraz po nich, kolejna niespodzianka Niemcz Fest - premierowy koncert zespołu Mistah Lego, który przyjechał by promować swoją świeżutką płytę "BIG Things".

Zobacz reportaż z festiwalu:


Na deser i jako gwiazda wieczoru koncert zagrał zespół MOOVE ! Prawdziwy wulkan energii i pokaz dobrego gitarowego brzmienia. Sukces festiwalu na pewno zaowocuje kolejnymi edycjami, na które już teraz serdecznie zapraszam ! [Tomek Baku]
Niemcz fest powrócił ze zdwojoną siłą! Sprawdzone przez Redakcja on 12:02 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.