Top Ad unit 728 × 90

rotator

Pawbeats ft. Kali, Monika Kazyaka - Anioły x Demony [klip]

W sieci pojawił się kolejny klip zapowiadający płytę Pawbeatsa "Pawbeats Orchestra".
Pawbeats udostępnia klip do numeru „Anioły x Demony”. W utworze gościnnie udzielili się Kali oraz Monika Kazyaka. Numer zapowiada nadchodzący album „Orchestra”, który pojawi się w sklepach 29 lutego. Video to dzieło ekipy AG Studio.

Krążek w wersji DELUXE 2CD dostępny jest tylko na www.preorder.pl

Dostępne są również bilety na koncert symfoniczny Pawbeats Orchestra. Wśród gości między innymi Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, KęKę i VNM! Ceny rozpoczynają się od 90 zł.

BILETY więcej informacji TUTAJ

Po niewątpliwym sukcesie „Utopii”, która uzyskała status "złotej płyty", Pawbeats powraca z kolejnym albumem. Bydgoski producent tym razem postanowił pójść o krok dalej i zamiast standardowego wydawnictwa podarować słuchaczom nieszablonowy projekt składający się z kilku, integralnych części.

- "Pawbeats Orchestra" to twór łączący różne aspekty naszej pracy: wydajemy album, następnie gramy go na koncercie w specjalnie przygotowanych aranżacjach, by ostatecznie otrzymać wizję i fonię na koncertowym DVD - tłumaczy artysta.
Pawbeats Orchestra to materiał od producenta, który postanowił stworzyć swoją własną interpretację muzyki miejskiej, gdzie elektronika śmiało zderza się z elementami muzyki klasycznej. Dzięki temu możliwym staje się bezkompromisowe zestawienie ze sobą gości ze świata muzyki popularnej oraz alternatywnej z artystami wywodzącymi się z korzennego hip-hopu. W efekcie powstał album bardzo eklektyczny, na wielu płaszczyznach.

Na albumie pojawi się plejada gości z różnorodnych środowisk muzycznych. U bydgoskiego producenta spotkają się m.in. Dwa Sławy, Natalia Nykiel, Sarcast, Justyna Steczkowska, VNM, KęKę, Kali, Tau oraz Mr. J. Medeiros (znany ze współpracy ze znanym francuskim zespołem Hocus Pocus, współzałożyciel The Procussions). Przy doborze gości producent decydował się zaprosić tych, których muzykę osobiście ceni oraz słucha.

W projekcie muzycznym spory udział miały również Silesian Brass Quartet i Orkiestra Opery Nova, dzięki którym możliwe stało się zrealizowanie całej wizji artystycznej, poczynając od muzyki na krążku, a kończąc na koncercie premierowym, który pokaże album w zupełnie innym świetle.

Autorem projektu graficznego wydania jest Forin.

Realizacja AG Studio
Zdjęcia/montaż Adam Gawenda
Kierownik produkcji Mateusz Dziwis
Stylizacje Kamila Iskierka
VFX Rafał Zuber

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA: Michał Dedyk, Sklep zoologiczny Zoo Farm;
Patryk Łachut i Calisto Z Lasów Peczowskich

Title: Anioły x Demony ;
Artist: Pawbeats, Kali, Monika Kazyaka ;
Album: Orchestra ;
Producer: Pawbeats ;
Lyrics: Kali, Pawbeats ;
Video: AG Studio ;
Label: Step Records ;
[materiały prasowe Good Crew, fot. screen  klipu]
Pawbeats ft. Kali, Monika Kazyaka - Anioły x Demony [klip] Sprawdzone przez Redakcja on 06:26 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.