Top Ad unit 728 × 90

rotator

Pawbeats ft. VNM, Masia - Monotonia Step Records Step Records [klip]

 W sieci pojawił się nowy klip Pawbeatsa. W numerze “Monotonia” gościnnie pojawia się VNM oraz Masia. Singiel promuje album “Orchestra”, którego premiera już za niespełna tydzień.
Krążek pojawi się 29 lutego we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Na www.preorder.pl cały czas dostępna jest w przedsprzedaży wersja DELUXE 2CD.

Premiera krążka 29 lutego. Natomiast 5 i 6 marca koncerty premierowe w Filharmonii Bydgoskiej.
Po niewątpliwym sukcesie „Utopii”, która uzyskała status "złotej płyty", Pawbeats powraca z kolejnym albumem. Bydgoski producent tym razem postanowił pójść o krok dalej i zamiast standardowego wydawnictwa podarować słuchaczom nieszablonowy projekt składający się z kilku, integralnych części.- "Pawbeats Orchestra" to twór łączący różne aspekty naszej pracy: wydajemy album, następnie gramy go na koncercie w specjalnie przygotowanych aranżacjach, by ostatecznie otrzymać wizję i fonię na koncertowym DVD - tłumaczy artysta.

Pawbeats Orchestra to materiał od producenta, który postanowił stworzyć swoją własną interpretację muzyki miejskiej, gdzie elektronika śmiało zderza się z elementami muzyki klasycznej. Dzięki temu możliwym staje się bezkompromisowe zestawienie ze sobą gości ze świata muzyki popularnej oraz alternatywnej z artystami wywodzącymi się z korzennego hip-hopu. W efekcie powstał album bardzo eklektyczny, na wielu płaszczyznach.

Na albumie pojawi się plejada gości z różnorodnych środowisk muzycznych. U bydgoskiego producenta spotkają się m.in. Dwa Sławy, Natalia Nykiel, Sarcast, Justyna Steczkowska, VNM, KęKę, Kali, Tau oraz Mr. J. Medeiros (znany ze współpracy ze znanym francuskim zespołem Hocus Pocus, współzałożyciel The Procussions). Przy doborze gości producent decydował się zaprosić tych, których muzykę osobiście ceni oraz słucha.

W projekcie muzycznym spory udział miały również Silesian Brass Quartet i Orkiestra Opery Nova, dzięki którym możliwe stało się zrealizowanie całej wizji artystycznej, poczynając od muzyki na krążku, a kończąc na koncercie premierowym, który pokaże album w zupełnie innym świetle.

Autorem projektu graficznego wydania jest Forin.

Produkcja AG Studio
Rezyseria, Zdjęcia: Adam Gawenda
Montaż: Adam Gawenda, Mateusz Dziwis
Kierownik planu: Mateusz Dziwis

Title: Monotonia ;
Artist: Pawbeats ;
Featuring: VNM, Masia ;
Album: Orchestra ;
Producer: Pawbeats ;
Lyrics: VNM, Masia, Pawbeats ;
Video: AG Studio ;
Label: Step Records ;
Pawbeats ft. VNM, Masia - Monotonia Step Records Step Records [klip] Sprawdzone przez Redakcja on 11:15 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.