Top Ad unit 728 × 90

rotator

UNBORN SUFFER – KONCERT + film dokumentalny „NIE WSZYSCY SĄ Z NAS”

10.03.2016, godz. 20:00, Mózg, wstęp wolny.
„Nie wszyscy są z nas” film dokumentalny + koncert zespołu Unborn Suffer

Damian „Sfenson” Bednarski o swojej miłości do muzyki w filmie dokumentalnym „Unborn Suffer. Nie wszyscy są z nas”:
„To był rok 2008, kiedy powróciłem z zagranicy i okazało się, że ten zespół to tak naprawdę ja. Osoby, które były wcześniej w tym składzie nie wykazywały chęci na granie lub nie było ich też w Polsce. Sformowałem jeden skład, który się nie utrzymał, rozpadł się jak domek z kart. Wtedy nadeszły mnie największe momenty zwątpienia i słabości. Stwierdziłem, że może ja się z tym męczę niepotrzebnie. Ludzie naokoło mówili: „a po co ty się bawisz w reanimację trupa”. Odłożyłem wtedy na dwa czy trzy miesiące gitarę, powiedziałem, że daję sobie z tym spokój. Ale to jest silniejsze ode nie i wiem, że będę to robił zawsze.”

„Unborn Suffer. Nie wszyscy są z nas”, film dokumentalny zrealizowany przez Witolda Opica, opowiada historię zespołu, który w tym roku będzie obchodził 15-lecie istnienia. Mimo wielu zawirowań personalnych zespół wciąż ma wiele planów. Podczas koncertu w “Mózgu” będzie promował swoją najnowszą płytę.

 UNBORN SUFFER powstał w listopadzie 2001 roku. We wrześniu 2003 zespół zarejestrował swój debiutancki album ‚Procreated Suffering’, który został wydany własnym sumptem w kwietniu 2004. Drugi album „Is This What We’ve Created?” został wydany w listopadzie 2006 roku przez rosyjska wytwórnię SOULFLESH COLLECTOR. Po nagraniu trzeciej płyty „Desecrate/Retaliate/Obliterate” pod koniec czerwca 2007 zespół zawiesił działalność na 5 miesięcy, następnie przeszedł spore przetasowania personalne. „Desecrate/Retaliate/Obliterate” zostało wydane 22 lutego 2008 ponownie przez SOULFLESH COLLECTOR. W 2009 zespoł wypuścił Epkę „I Am Your Nemesis” I rozpoczął stałe koncertowanie. Czwarty album „Unborn Suffer” został wydany w 2012 przez japońską GHASTLY MUSIC. Po 2 latach promocji płyty ( m.in. u boku SUFFOCATION) zespół wydał swój pierwszy oficjalny album koncertowy „Live Suffering”. Pod koniec 2015 Unborn Suffer wypuścił składankę „Revisited Suffering” poprzez polskiego wydawcę INFERNUM MEDIA, oraz zarejestrował swój piąty album, który ukazał się 1 lutego 2016.

Unborn Suffer 2016:
Damian „Sfenson” Bednarski - wokal, gitara
Piotr „Dread” Wiśniewski - wokal, bas
Łukasz „Lukass” Ziółkowski - perkusja
Więcej informacji TUTAJ
 [materiały prasowe]
UNBORN SUFFER – KONCERT + film dokumentalny „NIE WSZYSCY SĄ Z NAS” Sprawdzone przez Redakcja on 11:44 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.