Top Ad unit 728 × 90

rotator

Wydarzenia z okazji czwartych urodzin MCK w Bydgoszczy [program]

Koncerty, pokazy filmowe, teatr improwizowany – to tylko część atrakcji jakie przygotowano na święto Miejskiego Centrum Kultury.
12 lutego (piątek, godz. 17.00, wstęp wolny). Cafe Szpulka
Premiera publikacji „Bydgoszcz – przestrzeń wodnych ludzi” i premierowe pokazy nowych filmów Bydgoskiej Kroniki Filmowej (BKF). Prezentacja publikacji książkowej z wywiadami z kuratorami pracowni artystycznych MCK. Kuratorzy, kierownicy, prowadzący – nie ważne jak ich nazywamy. Dla szerokiego widza pozostają anonimowi i niewiele osób interesuje się ich życiorysami. W książce wydanej z okazji 4. urodzin MCK, znalazły się wywiady, dzięki którym możemy „odkryć” dla siebie ludzi robiących kulturę dla Bydgoszczan. Odkryć że są także artystami, fachowcami w swoich dziedzinach. Ludźmi ciekawymi i kreatywnymi. Premierowy pokaz najnowszych filmów dokumentalnych, zrealizowanych pod opieką Macieja Cuske i Marcina Sautera w ramach cyklu Bydgoska Kronika Filmowa.

Kino Orzeł
"Barany. Islandzka opowieść", reż. Grimur Hakonarsson.

13 lutego (sobota, godz. 20.00). Sala kinowo-widowiskowa MCK.
Organek - koncert. Wstęp: 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu). Bilety do nabycia w kasie MCK.

14 lutego (niedziela, godz. 9.30). Salonik MCK. Zapisy: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl
Poranek Rodzinny. Serdecznie zapraszamy za urodzinową edycję Poranka Rodzinnego, na którym czeka Was dużo atrakcji, zajęć i zabaw!

Czytaj także: WALENTYNKI W BYDGOSZCZY

13 i 14 lutego (sobota, niedziela, Pałac Nowy w Ostromecku, 110 zł za parę),inf. tel. 52 364 64 11
Walentynkowa kolacja we dwoje. Restauracja „Cztery Pory Roku” zaprasza na zmysłowe specjały walentynkowe i romantyczną kolację przy świecach, z lampką wina, we wspaniałej scenerii Zespołu Pałacowo Parkowego w Ostromecku. Szczegóły: www.palacwostromecku.pl/restauracja.php.

14 lutego (niedziela, godz. 16.00). Pałac Nowy w Ostromecku, wstęp: 10 zł.
Iris Munos – Gdyby Brel był kobietą. Jest to pierwsze przedsięwzięcie muzyczne w ramach ostromeckiej rezydencji artystycznej. Iris Munos, znakomita francuska piosenkarka, którą mieliśmy okazję poznać przy okazji koncertu dedykowanego pamięci Edith Piaf, tym razem postanowiła zmierzyć się z legendą innego ważnego francuskiego barda – Jacques’a Brela.

14 lutego (niedziela, godz. 13.00). Sala widowiskowa MCK, wstęp wolny, konieczna rezerwacja na: wymywammy@mck-bydgoszcz.pl
Teatr Improwizowany wymyWammy – wymyBAJA – spektakl improwizowany dla dzieci. Teatr  zaprasza na w pełni improwizowaną bajkę dla dzieci! Cała historia będzie spontanicznie tworzona przez dzieci i z ich udziałem. To wyjątkowy spektakl, który dzieci nie tylko obejrzą, ale i wykreują!
Spektakl przeznaczony dla dzieci między 3. a 10. rokiem życia.

14 lutego (niedziela, godz. 19.00). Sala widowiskowa MCK, wstęp wolny.
Teatr Improwizowany wymyWammy– Romanse improwizowane
[materiały prasowe]
Wydarzenia z okazji czwartych urodzin MCK w Bydgoszczy [program] Sprawdzone przez Redakcja on 10:28 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.