Top Ad unit 728 × 90

rotator

Angry Birds w Galerii Pomorskiej

Nadlatują ANGRY BIRDS! Są wściekłe i nieposkromione, a mimo to kocha je cały świat. W związku ze zbliżającą się premierą (27.05) gorąco oczekiwanej animacji „ANGRY BIRDS FILM” zapraszamy do wspólnej zabawy. Przed nami imprezy, jakich jeszcze w Polsce nie było. Czas na ANGRY BIRDS FILM TOUR.

Imprezy zakrojone na szeroką skalę, nieporównywalne do spotkań, jakie organizowano do tej pory, bogate w niezwykłe atrakcje – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych i przede wszystkim niezwykle widowiskowe.

W Bydgoszczy Angry Birds pojawią się w Galerii Pomorskiej, w sobotę 16 kwietnia, w godzinach od 11:00 do 16:00.

W programie m.in.:
  • ANGRY RED BUS – co godzinę dzieci z opiekunami wyruszą w odjechaną, pełną atrakcji i zabawy przejażdżkę stylizowanym na głównego bohatera filmu piętrowym ANGRY RED BUSEM. Na dzieci czeka gość - niespodzianka.
  • MEGAPROCA. Zręcznościowa gra w „21”, polegająca na trafianiu Świnek z wielkiej procy. Każde trafienie to punkty. Kto pierwszy uzbiera ich 21, wygra nagrodę.
  •  Jedyna w Polsce możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – supergrę zręcznościową typu Arcade.
  • Wspólna gra na wielkim ekranie (ANGRY BIRDS CLASSIC, a na imprezach od maja – ANGRY BIRDS EGG HUNT).
  • Spotkania z ANGRY BIRDS. Dzieci spotkają się z… samymi ANGRY BIRDS (animatorzy w specjalnie sprowadzonych wyjątkowych, wspaniałych kostiumach), możliwość wspólnej zabawy i zdjęć.
  • FUN ISLAND. Miejsce, w którym dzieci pod opieką animatorów będą bawić się w gry i zabawy inspirowane Angry Birds. Tu również zrobią sobie zdjęcia z bohaterami filmu (duże kolorowe rzeźby Angry Birds) oraz wezmą udział w wyjątkowej PTASIEJ SZKÓŁCE.
  • DAJCZADER! Prawdziwy hit spotkań. Specjalna maszyna mierząca… wściekłość. Każdego, kto przekonująco pokaże, jak bardzo jest „angry”, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos.
  • Atrakcje dla najmłodszych: ANGRY BIRDS WIZAŻ – profesjonalni makijażyści sprawią, że dzieci przemienią się w kolorowe ANGRY BIRDS, ANGRY BIRDS KINO – bajki z serii Angry Birds w naszym mini kinie.


[materiały prasowe]
Angry Birds w Galerii Pomorskiej Sprawdzone przez Redakcja on 10:24 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.