Top Ad unit 728 × 90

rotator

Debiutancka EPka MISTAH LEGO - Big Things

29 kwietnia swoją premierę ma debiutancka EPka zespołu Mistah Lego. Krążek zatytułowany „Big Things” zawiera 7 utworów, w tym dwa prezentowane wcześniej single „Welcome” i „Yes Mi Gyal. Materiał zadebiutował całkiem niedawno w większości światowych serwisów streamingowych (Spotify, Tidal, Deezer, itp.). Teraz przyszedł czas na fizyczną wersję płyty!

Już dziś płytę “BIG THINGS” możesz ją zamówić wprost do swojej skrzynki pocztowej - wystarczy wysłać maila na adres: office@attentionplease.pl


Radiowa premiera EPki „Big Things” miała miejsce 21 lutego na antenie Czwartego Programu Polskiego Radia. Zespół był gościem audycji Mirosława Dzięciołowskiego – Strefa Dread, w którym zaprezentował większość premierowego materiału. Lider zespołu, Michał „Lego” Legler opowiedział także o swoich początkach, inspiracjach, wizycie na Jamajce i tym jak powstawała EPka „Big Things”.

Od momentu radiowej premiery, utwory z EPki „Big Things” można już było usłyszeć nie tylko w Radiowej Czwórce ale także na antenie innych rozgłośni, m.in. Krakowskiej Radiofonii, Radia Malbork, Radia Meteor, Polskiego Radia PiK, Radia OKO, Radia 17, Radia Bielsko, czy amerykańskiego radia KBOO FM w Portland!

Podczas premiery radiowej w Czwórce miała też miejsce oficjalna premiera teledysku do utworu „Mamy To”, który jest najnowszym singlem promującym EPkę „Big Things”. Obraz bardzo wyróżnia się na tle dotychczasowych klipów Mistah Lego, gdyż zamiast profesjonalnego wideoklipu jak to dotąd miało miejsce, zespół zdecydował się zobrazować utwór w dość nietypowy sposób - za pomocą kompilacji starych animowanych kreskówek.

Mistah Lego – Mamy To


Pracę nad debiutanckim wydawnictwem formacja Mistah Lego rozpoczęła jesienią ubiegłego roku. Odcięty od świata drewniany domek na podbydgoskiej wsi zespół przerobił na komfortowe studio. To właśnie tam nagrana została większość materiału, która znalazła się na krążku „Big Things”.

Zarówno „Welcome” jak i „Yes Mi Gyal”, które znalazły się na debiutanckim wydawnictwie „Big Things”, usłyszymy w zupełnie innej niż dotąd odsłonie. Nowe, pełniejsze aranże tych kompozycji, będą z pewnością sporą niespodzianką dla fanów zespołu.

Miksem materiału zajął się Jarosław Hejmann z Madzonga Studio, natomiast za finalne brzmienie odpowiada Studio As One.


MISTAH LEGO – „BIG THINGS” EP

Tracklista „BIG THINGS” EP:
1.    Welcome
2.    Yes Mi Gyal
3.    Mamy To
4.    Cross
5.    Dem A Go
6.    War
7.    Still Fight

ODSŁUCH ALBUMU:
TIDAL: http://listen.tidal.com/album/57170899
DEEZER: http://www.deezer.com/album/12368268
SPOTIFY: https://open.spotify.com/album/0S6jKwCoQ94Ni48GX5e7za
EMPIK.COM: http://www.empik.com/big-things,p1120680767,ebooki-i-mp3-p

GOOGLE PLAY: http://tnij.org/hzf459n
PLAY THE MUSIC: http://tnij.org/iy8goxz
T-MOBILE MUZYKA: http://tnij.org/7vfttrg

Premiera fizycznej wersji “Big Things” EP 29.04.2016

Premiera radiowa / Premiera klipu – Czwórka Polskie Radio
Audycja Strefa Dread
21.02.2016

Premiera internetowa (Spotify, iTunes, Tidal, itp.)
19.02.2016
[materiały prasowe]

Debiutancka EPka MISTAH LEGO - Big Things Sprawdzone przez Redakcja on 12:03 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.