Top Ad unit 728 × 90

rotator

Koncert dla Emilki i Filipka! [zapowiedź]

Dwa bydgoskie zespoły - Alhena i 52 Rockers zagrają w piątek 29 kwietnia w klubie Wiatrakowa dla małych bydgoszczan!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: TUTAJ

Informacja organizatora:

ALHENA to formacja wykonująca klimatycznego rocka z elementami metalu, art-rocka, o silnym zabarwieniu progresywnym i nie stroniąca od eksperymentów. Nieodłącznym elementem brzmienia Alheny jest kobiecy wokal. Zespół wraca na scenę po półtorarocznej przewie w koncertowaniu ze specjalną niespodzianką dla tych wszystkich, którzy śledzą jego losy od początku jego istnienia do ostatnich wydarzeń. Tym bardziej nie może Was tam zabraknąć!


www.alhenaband.com
www.facebook.com/AlhenaPL
--------

52 Rockers jest młodym, ale prężnym projektem wykonującym muzykę elektroniczną, okraszoną mocnymi, gitarowymi riffami. Tworzy go trzech dżentelmenów, z czego każdy na co dzień obraca się w innych klimatach muzycznych. Zespół zaprezentuje materiał z wydanej w 2015 roku debiutanckiej płyty.

www.52rockers.com

========

W ramach imprezy wspieramy Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". W związku z tym wstęp na koncert to DOBROWOLNA wrzutka do puszki. CAŁOŚĆ zebranych środków zostanie przeznaczona na wsparcie dla naszych przyjaciół, Emilka i Filipek Zdeb. Tym bardziej przybywajcie, bowiem cel jest szczytny!

Data: 29.04.2016
Start: 20:00
[materiały prasowe]
Koncert dla Emilki i Filipka! [zapowiedź] Sprawdzone przez Redakcja on 13:07 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.