Top Ad unit 728 × 90

rotator

Mam Talent w Bydgoszczy. Przyjdź na casting!

„Mam Talent!” wyruszył na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski.
Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting i pokaż co potrafisz. W Bydgoszczy poszukiwanie talentów rozpocznie się o godzinie 10:00, w niedzielę 24 kwietnia w Hotelu Holiday Inn, ul. Grodzka 36.
„Mam Talent!” to program bez granic wiekowych, dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich.Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych. Więcej informacji na www.mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku www.facebook.com/MamTalentTvn.
[materiały prasowe]
Mam Talent w Bydgoszczy. Przyjdź na casting! Sprawdzone przez Redakcja on 11:10 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.