Top Ad unit 728 × 90

rotator

Połączenie lotnicze Bydgoszcz - Rzym - Rzym - Bydgoszczy [odloty, bilety, ceny, informacje]

Świetna wiadomość dla mieszkańców Bydgoszczy i oczywiście Rzymu!  Od 16 czerwca rusza połączenie lotnicze z Bydgoszczy do Rzymu. Podróż trwać będzie niecałe 2,5 godziny.
Tę dobrą wiadomość w Porcie Lotniczym Bydgoszcz w czwartek, 28 kwietnia, przekazał przedstawiciel włoskich linii lotniczych Mistral Air. Bydgoszcz jest pierwszym polskim kierunkiem uruchomionym przez tego przewoźnika. Pierwsze połączenie zaplanowano na 16 czerwca. Loty będą wykonywane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki.


Połączenie realizowane będzie samolotem Boeing 737-300 ze 148 miejscami na pokładzie. W każdy poniedziałek i czwartek samolot z rzymskiego portu wystartuje o godzinie 11.55, a w Bydgoszczy wyląduje o 14.25. Z Bydgoszczy pasażerowie odlecą o 15.10, a na Fiumicino będą o godzinie 17.35. Najtańszy bilet w jedną stronę kosztować będzie 42 euro. Rezerwacje biletów możliwe już od teraz na stronie przewoźnika Mistral Air i w biurach podróży.

Linie Mistral Air powstały w 1981 r. Początkowo zajmowały się wyłącznie lotniczym przewozem towarów (cargo) gł. na rzecz TNT Express, współwłaściciela firmy. W 2002 r. zostały kupione przez jedną z największych włoskich firm, Poste Italiane (Poczta Włoska). Od 2007 r. przewoźnik zaczął realizować również loty pasażerskie. Obecnie w swojej siatce ma 26 połączeń z czterech włoskich miast: Rzymu, Catanii, Bari i Neapolu.
[materiały prasowe ratusza]
Połączenie lotnicze Bydgoszcz - Rzym - Rzym - Bydgoszczy [odloty, bilety, ceny, informacje] Sprawdzone przez Redakcja on 12:18 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.