Top Ad unit 728 × 90

rotator

Rodzino, rusz się z BuggyGym!


PIERWSZE MIĘDZYNARODOWE WYŚCIGI WÓZKÓW W CHODZIE

10 kwietnia 2016r. w 11 polskich miastach (Warszawa, Gdańsk, Wroclaw, Kraków, Katowice,  Bielsko-Biała, Białystok, Bydgoszcz, Rybnik, Ustroń i Zalewo) odbędzie się plenerowe wydarzenie  „Rodzino, rusz się z BuggyGym!”.

W ramach wydarzenia zaplanowane są PIERWSZE MIĘDZYNARODOWE WYŚCIGI WÓZKÓW W CHODZIE. Zawody odbędą się w ponad 50 polskich i czeskich miastach i trwać będą w godzinach od 14 do 17.

Wyścigi będą polegały na szybkim marszu, a uczestnicy będą mieli do pokonania odległość stu kroków.  Zawody będą rozgrywane w  różnych kategoriach:  – wyścigi dla mam, ojców oraz dla rodzin.

Wyścigi będą całkowicie bezpieczne dla maluchów znajdujących się w wózkach, BIEG Z WÓZKIEM JEST NIEDOZWOLONY.
Oprócz zawodów przygotowaliśmy wiele innych atrakcji i niespodzianek również dla starszych dzieci.
Celem wydarzenia jest zachęcenie oraz aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. Chcemy pokazać, że dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu.

Wydarzenie „Rodzino, rusz się z BuggyGym!” jest uroczystym otwarciem akcji „Mama w ruchu”, która potrwa od 10 kwietnia do 10 maja oraz częścią programu Rusz się (www.ruszsie.org) którego celem jest wsparcie pasjonatów, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i bezinteresownie zachęcają innych do różnych form aktywności sportowych. Na Międzynarodowe wyścigi wózków w chodzie obowiązują zapisy pod adresem www.wyscigiwozkow.pl

A czym jest BuggyGym?
BuggyGym Bydgoszcz aktywne spędzanie czasu rodziców małych dzieci na zewnątrz. Bezpieczna wiedzę w prowadzeniu zajęć czerpiemy ze stowarzyszenia, w których skąd wchodzą lekarze, fizjoterapeuci, instruktorzy fitness, pedagodzy i inni, którzy wspólnie opracowali plan treningowy ćwiczeń dla mam z wózkiem dziecięcym. Przeszkoleni przez Stowarzyszenie instruktorzy prowadzą zajęcia dostosowane indywidualnie dla matek w każdym okresie po porodzie. Dołożono wszelkich starań, żeby ćwiczenia były nie tylko ciekawe i rozwijające, ale przede wszystkim bezpieczne – zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Dużym atutem jest fakt, że zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu. 
[materiały prasowe]

Rodzino, rusz się z BuggyGym! Sprawdzone przez Redakcja on 14:15 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.