Top Ad unit 728 × 90

rotator

WAMPIRIADA edycja wiosenna 2016


Czy zdajesz sobie sprawę, że w Polsce krew jest potrzebna średnio co 15 sekund? Czy wiesz, że oddana nawet jeden raz może uratować życie aż trzech osób? Nie czekaj. Zacznij działać!
Niezależne Zrzeszenie Studentów UTP oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Wampiriady! Startujemy 10 maja - Hol główny w budynku 2.1, Al. prof. S. Kaliskiego 7, godz. 9:00. Czekamy na krwiodawców do godz. 15:00. Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużą popularnością, dlatego w tym roku po raz pierwszy organizujemy Wampiriadę przez 2 dni! Możesz więc przyjść także 11 maja na Wydział Rolnictwa i Biotechnologii, ul. Bernardyńska 6/8, będziemy na Ciebie czekać na sali gimnastycznej w godz. 9.00 -15.00. Do zobaczenia!


𝐖𝐀𝐌𝐏𝐈𝐑𝐈𝐀𝐃𝐀 to coroczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów organizowany na terenie całej Polski. Członkowie tej organizacji przy współpracy z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa organizują wydarzenia, podczas których chętni mogą oddać krew. Zwykle Wampiriada odbywa się dwa razy do roku, na terenie kampusów akademickich, a każdej edycji projektu towarzyszą dodatkowe atrakcje przyciągające potencjalnych krwiodawców.

Głównym celem Wampiriady jest uświadamianie innych, jak wiele mogą zrobić dla drugiego człowieka poprzez oddawanie krwi czy szpiku kostnego. Zależy nam też na angażowaniu tych ludzi, który nie mogą oddać krwi, ale wspierają tę ideę. Akcja zakłada nie tylko zebranie jak największej ilości krwi, lecz także promowanie szeroko pojętej idei dobroczynności i zdrowego trybu życia. Wampiriada pokazuje, że poprzez honorowe krwiodawstwo oddajemy coś, co nic nas nie kosztuje, a dla biorcy może być bezcennym darem życia.
❗ Więcej informacji o projekcie znajdziesz tutaj:
➡ www.wampiriada.info [http://www.wampiriada.info/&h=maqhiibua&enc=aznuqhr3tszpgvdu93btil2lsmgiuphdx03yruhefrfz-zqyjwquwqypldyp2hvmtb4&s=1_green]

➡ www.facebook.com/NZSWampiriada

Więcej informacji na stronie wydarzenie: TUTAJ
WAMPIRIADA edycja wiosenna 2016 Sprawdzone przez Redakcja on 12:09 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.