Top Ad unit 728 × 90

rotator

HOLOGRAPHIC HUMAN ELEMENT, czyli brzmienia rodem z Bośni i Hercegowiny!

Wyspa Tortuga zaprasza na koncert zespołu HOLOGRAPHIC HUMAN ELEMENT. Niesamowite dźwięki i cudowne brzmienia rodem z Bośni i Hercegowiny rozpieszczać nas będą w czasie koncertu czwórki utalentowanych artystów.
Nieszablonowy, instrumentalny post-rock wciąga klimatem i doprowadza do eksplozji emocji związanych z tak dobrą muzyką i klimatem.
START: 20:00 WSTĘP: 8zł
Bilety dostępne również w przedsprzedaży ze względu na ograniczoną ilość miejsc!

Fanpage zespołu: TUTAJ
Fanpage lokalu: TUTAJ

Strona wydarzenia: TUTAJ

Nagrania z koncertów: Jesteśmy lokalem żeglarsko-muzycznym rozwijającym się od października zeszłego roku przy ulicy Zaułek 3. Posiadamy salę z barem, salę koncertową, bibliotekę, która służy również za salę kinowo-wykładowczą dzięki wyposażeniu multimedialnym, a dodatkowo w celu upamiętnienia dawnego "Medyka" - powstała sala medyczna, która posiada cały sprzęt medyczny poprzedniego lokalu oraz historyczną galerię zdjęć z imprez medycznych. Organizujemy wykłady, spotkania z ciekawymi ludźmi, koncerty i wyjazdy plenerowe. Nasze sale są otwarte na ciekawe pomysły!

Tortuga to:
WEEKEND OPEN 24H - Sztuka - Rozrywka - Sporty wodne - Imprezy - Koncerty - Wyjazdy - Spotkania - Zabawa - Wykłady - Bookcrossing
Muzyka na żywo! Codziennie!
[materiały prasowe]


HOLOGRAPHIC HUMAN ELEMENT, czyli brzmienia rodem z Bośni i Hercegowiny! Sprawdzone przez Redakcja on 13:58 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.