Top Ad unit 728 × 90

rotator

Magiczny Świat Balonów w Zielonych Arkadach [zapowiedź]


Figury stworzone z ponad 3 500 balonów, widowisko z udziałem mimów oraz konkursy z nagrodami. Zielone Arkady z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zapraszają do Magicznego Świata Balonów.
W dniach 23 maja – 5 czerwca Centrum zamieni się w balonową krainę i przygotuje dla maluchów szereg atrakcji. Warto w  te dni odwiedzić Galerię i zabrać ze sobą swoje pociechy. Dobra zabawa gwarantowana.


Dlaczego dzieci uwielbiają balony? Bo są kolorowe, można je nadmuchać, podrzucać albo wyczarować z nich niesamowite kształty.  A im więcej balonów – tym lepiej. W Zielonych Arkadach ich nie zabraknie. Będzie nie tylko wesoło i kolorowo, ale również kreatywnie. Dzięki animatorom oraz artystom zaproszonym do poprowadzenia wydarzenia maluchy będą mogły własnoręcznie stworzyć balonowe figurki, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz poznać tajniki sztuki cyrkowej.

- Dzień Dziecka to wyjątkowe święto zarówno dla rodziców jak i najmłodszych, dlatego chcemy, aby trwał jak najdłużej. Z tej okazji przez dwa tygodnie zapraszamy do magicznego świata balonów
i wspólnej zabawy. To będzie miło spędzony czas z mnóstwem niezapomnianych atrakcji - mówi Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad. 

Wystawa balonowych figur
W dniach 23 maja – 5 czerwca artyści na oczach widzów będą tworzyć niezwykłe balonowe rzeźby. Kolorowe figury ulubionych postaci ze świata baśni, jak Asterix i Obelix oraz Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków, a także ogromny statek piracki, będą towarzyszyć odwiedzającym przez kolejne dni wystawy. Do ich przygotowania zostanie wykorzystanych ponad 3 500 balonów. Od 2 do 5 czerwca balonowa wystawa uatrakcyjni wnętrze Galerii.

Warsztaty dla dzieci
W weekend 27-28 maja na najmłodszych czekać będą kolejne niespodzianki.
W godz.: 13.00-18.00 artyści – na specjalne życzenie Klientów – będą tworzyć balonowe figurki, które każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu. Nie zabraknie także miejsca na pamiątkowe zdjęcie z wykonanym z balonów kultowym motocyklem – Harley Davidson.
W godz.: 14.00 – 18.00 animatorka ubrana w balonową sukienkę będzie rozdawać Gościom Centrum balonikowe kwiatki. W tym samym czasie odbędą się warsztaty dla rodzin podczas których artysta nauczy wszystkich wykonać balony w różnych zwariowanych kształtach. Pieski, małpy i inne wesołe figury – ograniczeniem będzie tylko wyobraźnia.

Na Dzień Dziecka (1 czerwca) w Zielonych Arkadach zaplanowano specjalne atrakcje. Animatorzy poprowadzą warsztaty, podczas których dzieci wybudują z balonów dziką i kolorowa dżunglę. W ten sam dzień grupa cyrkowa Mimello - finaliści programu „Mam Talent” oraz absolwenci Szkoły Cyrkowej zaproszą maluchy do udziału w wyjątkowym widowisku z udziałem mimów, tworząc niezapomniany klimat i zachęcając dzieci do wspólnej zabawy. W specjalnie przygotowanej strefie na najmłodszych czekać będzie kącik malowania buziek. Podczas wydarzenia przewidziano również masę konkursów z nagrodami oraz liczne upominki.
Zielone Arkady zapraszają wszystkich do udziału w wydarzeniu, które pobudzi dziecięcą wyobraźnię i pozwoli na kreatywne spędzenie czasu. Magiczny Świat Balonów czeka. 
[materiały prasowe]
Magiczny Świat Balonów w Zielonych Arkadach [zapowiedź] Sprawdzone przez Redakcja on 14:15 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.