Top Ad unit 728 × 90

rotator

Rabaty w Zielonych Arkadach!

Lato zbliża się wielkimi krokami, a kolory przebojem wkraczają na ulicę. Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom zbliżającego się sezonu Zielone Arkady zapraszają 8 maja na wyjątkową akcję. Rabatowa niedziela to dzień w którym na gości Galerii czekają specjalne zniżki oraz promocje. Dodatkowo dla 200 pierwszych Klientów przygotowano bony podarunkowe. Najbliższa niedziela przebiegnie w rytmie zakupów.

Początek maja to idealny czas na zapoznanie się z najnowszymi trendami sezonu wiosna/lato. Dlatego też w najbliższą niedzielę obecne w Zielonych Arkadach marki zaprezentują swoją najnowszą ofertę oraz zaproponują wyjątkowe atrakcje cenowe dla naszych Klientów - zapowiada Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad.
Moda na ulicach kwitnie. Zaprasza do odważnego łączenia soczystych letnich barw oraz zabawy dodatkami. W Zielonych Arkadach wiedzą co jest trendy. Z myślą o osobach dla których moda to „drugie ja” Galeria przygotowała ciekawą propozycję. Najbliższa niedziela, 8 maja, upłynie pod znakiem rabatów. W ten dzień większość marek dostępnych w Centrum przygotowało dla Klientów wyjątkowe atrakcje cenowe. Swoje promocje zaoferują zarówno popularne marki modowe, kosmetyczne jak i sklepy z odzieżą sportową. Atrakcyjne propozycje  zaoferują również ekskluzywne salony i butiki. Goście Centrum, będą mogli również skorzystać z okazyjnej oferty salonów z akcesoriami do wystroju wnętrz. O Klientów zadbają także restauracje oraz kawiarnie, które zaproszą na „smakowite” promocje.
Dodatkowo na 200 pierwszych osób, które w ten dzień odwiedzą Centrum i dokonają zakupów na kwotę minimum 100 zł. czekają bony podarunkowe o wartości 50 zł, do zrealizowania na terenie Zielonych Arkad. To szansa na sprawienie sobie lub najbliższym dodatkowej przyjemności.
Zapowiada się atrakcyjna niedziela. Zapraszamy do sięgnięcia po modowe inspiracje oraz ciekawe propozycje znanych i lubianych marek.
Pełna lista sklepów oferujących rabaty wraz z regulaminem akcji dostępne są na stronie Zielonych Arkad: www.zielonearkady.com.pl
Rabaty w Zielonych Arkadach! Sprawdzone przez Redakcja on 13:56 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.