Top Ad unit 728 × 90

rotator

Business Mixer 28 czerwca [zapowiedź]


Business Mixer to spotkanie informacyjno-edukacyjne, które jest organizowane przez AIP. Najbliższe odbędzie się 28 czerwca.


Informacja organizatora:

Celem spotkania jest zintegrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją działalność, ale nie mają jeszcze pomysłu na siebie.

Gościem specjalnym spotkania będzie Tomasz Kierul z Softblue SA - spółki notowanej na New Connect. Softblue SA jako jedna z nielicznych firm w Polsce jest członkiem Europejskiej Agencji Kosmicznej. Ma na swoim koncie wiele sukcesów biznesowych i ciekawych projektów takich jak AirDron – bezzałogowy samolot monitorujący poziom zanieczyszczenia powietrza, czy SoftAR – rozszerzona rzeczywistość, która jest wirtualnym odzwierciedleniem realnych obiektów wymodelowanych komputerowo w technologii trójwymiarowej animacji.

Spółka jest liderem branży niszowych technologii. Łączy i wspiera działania biznesowo-naukowe. Specjalistą w świadczeniu usług z zakresu doradztwa gospodarczo-biznesowego, pozyskiwania kapitału – dotacji i dofinansowań oraz projektująca systemy informatyczne. Koncentruje się aktualnie na komercjalizowaniu badań i idei własnych oraz wsparciu i współpracy w tym zakresie z naukowcami i innowacyjnymi przedsiębiorstwami.

Tomasz Kierul jest pasjonatem informatyki, który swoją wiedzę i zdolności przełożył na biznes. Jest doskonałym przykładem jak pasję można zmienić w biznes.

Po wystąpieniu gościa specjalnego zaprezentują się trzy startupy działające w ramach AIP. Mianowicie:

Inga Pacholczyk Startup Frajda – specjalistka od robotyki opartej na metodzie Lego i przedsiębiorczości dla najmłodszych,

Damian Bławat i Łukasz Jankowski Startup Pass – swoją pasję do sportu przełożyli na branżę IT tworząc aplikację do jakościowej analizy wideo faz gry,

Michał Pudło i Tomasz Rumiński Startup Zero Tremy – trenerzy głosu i ciała, którzy uświadamiają wszystkim na co dzień jaką siłę ma głos.

Podczas spotkania goście poznają także projekt Platformy Startowe, który daje możliwość uzyskania pomocy w realizacji pomysłów biznesowych dzięki ciekawemu modelowi wsparcia, który zakończyć może inwestycją nawet 800 tyś zł!

Nasze spotkanie to doskonała okazja, żeby nawiązać nowe relacje biznesowe i zintegrować się z największym środowiskiem Start-upów w regionie. Nie może Ciebie zabraknąć!

Spotkanie jest darmowe dla wszystkich!!
Zapisy obowiązkowe

Miejsce:
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury
Pl. Kościeleckich 6

Zapisy pod adresem e-mail:
aipbydgoszcz@inkubatory.pl

Start: 18.00

Harmonogram Business Mixera:
18:00 Rozpoczęcie Business Mixera, przywitanie gości.
18:15- 18:30 Przeprowadzenie prezentacji projektu TechnoparkBiznesHub
18.30 – 19.00 Rozmowa z zaproszonym gościem specjalnym
19.00 – 19.30 Pitche 3 startupów, prezentujących swoje usługi
19.30 – 22.00 Networking w ramach spotkania

Więcej informacji na stronie wydarzenie: TUTAJ

[materiały prasowe]
Business Mixer 28 czerwca [zapowiedź] Sprawdzone przez Redakcja on 11:50 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.