Top Ad unit 728 × 90

rotator

Dzień Dziecka w Zielonych Arkadach, czyli wycieczka po nieodkrytych miejscach Centrum

Zielone Arkady – podobnie jak w zeszłym roku - postanowiły świętować Dzień Dziecka w nietypowy sposób. Tym razem, oprócz dwutygodniowej imprezy balonowej, przygotowano dla dzieci wycieczkę po Centrum. 1 czerwca najmłodsi z wypiekami na twarzy otwierali drzwi do kolejnych, tajemniczych pomieszczeń.
- Postanowiliśmy w ten dzień zaprosić dzieci do Zielonych Arkad i pokazać im, jak wygląda Centrum Handlowe „od środka”.  Maluchy poczuły się wyjątkowo, wiedząc że przebywają w pomieszczeniach, których nie widzieli nawet ich rodzice – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad.


To nie pierwszy raz kiedy Zielone Arkady zapraszają do siebie przedszkolaków. Tym razem jednak dzieci miały szansę zobaczyć miejsca, do których na co dzień Klienci nie mają wstępu. Podczas wycieczki maluchom towarzyszyli pracownicy Centrum, odpowiadając na najbardziej skomplikowane i dociekliwe pytania. Przedszkolaki odwiedziły wentylatornię - pomieszczenie pełne huczących maszyn, odpowiedzialnych za układ wentylacyjny w Centrum. Następnie weszły do maszynowni chłodu z ogromnymi splotami rożnej wielkości rur oraz pomp. Tam pod czujnym okiem techników dzieci mogły do woli kręcić zaworami, co wzbudziło mnóstwo emocji. Na zakończenie zobaczyły pełne kamer oraz monitorów pomieszczenie dla ochrony.  Podczas wycieczki pracownicy opowiedzieli maluchom czym jest BHP oraz jakich zasad powinny przestrzegać, aby czuć się bezpiecznie w miejscu w którym przebywają. Najwyższym punktem wycieczki był dach Centrum. Spacer na wysokości, pod opieką nauczycieli oraz pracowników Zielonych Arkad, dostarczył dzieciom wielu wrażeń.


Tegoroczny Dzień Dziecka, to już drugie tego typu Święto w Zielonych Arkadach. W zeszłym roku - jeszcze przed oficjalnym otwarciem Galerii - najmłodsi bydgoszczanie ubrani w ochronne kaski, kamizelki i rękawice odwiedzili plac budowy Centrum, gdzie same chwycili za narzędzia, wcielając w rolę budowniczych. 
[materiały prasowe]

Dzień Dziecka w Zielonych Arkadach, czyli wycieczka po nieodkrytych miejscach Centrum Sprawdzone przez Redakcja on 16:15 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.