Top Ad unit 728 × 90

rotator

Inwestycyjne bezpłatne porady prawne w Bydgoszczy [terminy]

Wynajmujesz, budujesz, a może dopiero planujesz? Nie wiesz, jak poradzić sobie z uciążliwym lokatorem, co kryją w sobie księgi wieczyste i dlaczego warto uważnie je czytać?

Informacja prasowa:

- 5 lipca 2016 startujemy z cyklem Moderator Radzi. Najpierw zapraszamy do skorzystania z darmowych porad naszego eksperta, doświadczonego prawnika.  W każdy wtorek lipca od godziny 16.00 do 17.00, w Bydgoszczy przy ulicy Śniadeckich 2, w siedzibie  naszego Partnera , czeka na Państwa prawnik, Mariusz Roman - członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu i Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy. Absolwent studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej, na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytetu Cergy-Pontoise w Paryżu. Nasz ekspert  specjalizuje się w  przepisach związanych z obrotem nieruchomościami.

Pytania można zadać osobiście, uzyskując odpowiedź od razu, za pośrednictwem maila  sm@moderator-inwestycje.pl  lub naszego profilu na FB (www.facebook.com/moderatorinwestycje). Odpowiedzi na przesłane pytania będziemy zamieszczać we wtorki na stronie www.moderator-inwestycje.pl

Moderator Radzi to bezpłatna propozycja porad udzielanych przez naszych specjalistów z wybranych dziedzin. Zaczynamy od porad prawnych. Nasze kolejne propozycje dotyczyć będą podatków, remontów oraz projektowania wnętrz.
[materiały prasowe]
Inwestycyjne bezpłatne porady prawne w Bydgoszczy [terminy] Sprawdzone przez Redakcja on 14:16 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.