Top Ad unit 728 × 90

rotator

Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych [zapowiedź]

12 czerwca na Wyspie Młyńskiej zaprezentują się bydgoskie NGO`sy! Będzie można także wygrać koszyk piknikowy pełen smakołyków!
Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski wraz z przedstawicielami organizacji pozarządowych zapraszają do udziału w Pikniku Bydgoskich Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się w niedzielę, 12 czerwca, na Wyspie Młyńskiej.


Będzie to szczególne wydarzenie zarówno dla organizacji działających w III sektorze w Bydgoszczy, jak i dla mieszkańców miasta.

Bydgoszczanie będą mieli przede wszystkim możliwość miłego spędzenia niedzielnego popołudnia z rodziną wśród wielu atrakcji przygotowanych przez przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, jednostki miejskie, wolontariuszy.Dla organizacji pozarządowych będzie to świetna okazja do zaprezentowania siebie – nie poprzez plakaty, ulotki i stronę internetową, ale poprzez rozmowy, prezentacje, atrakcje związane tematycznie z działalnością, jak również do zacieśnienia współpracy.

W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in.: pokazy i prezentacje działań organizacji pozarządowych, wyroby rękodzielnicze WTZ-ów, występ Michała Sikory – uczestnika programu XFactor
występ zespołu cygańskiego Jamaro Sveto, przeciąganie liny, zabawy chustowe, warsztaty z lepienia w glinie, warsztat sensoryczne, zabawy harcerskie, gry a także zabawy podwórkowe w strefie Rodziny 3 Plus, pokazy sztuk walki, strzelanie z broni dla niewidomych, strefa służb mundurowych – pokazy sprzętu, udzielania pierwszej pomocy, samoobrony, przejażdżka zabytkowym autobusem,
pokaz zumby, tańca brzucha, pokaz kulturystyczny, loterie, konkursy i wiele innych atrakcji!

Przyjdź, poznaj bydgoskie organizacje pozarządowe i wygraj KOSZ PIKNIKOWY wypełniony po brzegi smakołykami.

Przekonaj się, jak wiele dla Ciebie robią bydgoskie organizacje pozarządowe!
[materiały prasowe ratusza]
Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych [zapowiedź] Sprawdzone przez Redakcja on 11:49 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.