Top Ad unit 728 × 90

rotator

Powitanie Lata Otwieracz 2016 [program, line up, artyści]

Zobacz kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Powitania Lata - Otwieracz 2016! Jedną z gwiazd będzie...
Patrycja Markowska! Wydarzenia odbędzie się 26. czerwca na polanie Różopole w Myślęcinku. Start godzina 13:00! Więcej informacji na plakacie oraz -->


Color Festival, Zlot Brodaczy, występy bydgoskich zespołów: Blackeberry Hill i Jimi Birchwood, a na deser Kobranocka i Patrycja Markowska. Zapraszamy 26 czerwca na Otwieracz/Powitanie lata! Sztandarową imprezę Myślęcinka rozpoczniemy na polanie Różopole o godz. 14. Na scenie moc atrakcji, m.in. pokaz psich umiejętności w wykonaniu czworonogów z Polskiej Fundacji Kynoterapeutycznej, a wszyscy chętni zostaną zaproszeni do wspólnej zumby. Wakacje otworzymy występami bydgoszczan: łączącego muzykę indie i folk zespołu Blacberry Hill i grunge’owej kapeli Jimi Birchwood. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas Otwieracza/Powitania lata odbędzie się II Zlot Brodaczy zainicjowany przez Barber Shop Bydgoszcz.

W tym dniu będziemy bić oficjalny rekord Polski na „Największe Zgromadzenie Brodaczy", który został ustanowiony w zeszłym roku i wynosi 96 osób z zarostem. Organizatorzy liczą, że tegoroczny wynik będzie trzycyfrowy - na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku zapisało się ponad 260 osób. Dla brodatych gości przygotowano wiele konkursów, gdzie nagrodami będą produkty do pielęgnacji męskiego zarostu przygotowane przez Barber Shop Bydgoszcz, Męską Wyspę oraz Stylowego Brodacza. Oczywiście, ze zlotu skorzysta także płeć piękna. Dla pań firma Dermo-Medica przygotowała upominki takie jak: masaż twarzy oraz peeling twarzy. Od 14 do 17.30 będzie można skorzystać z darmowego strzyżenia i golenia brody, jednak organizatorzy zastrzegają, że w tym czasie są w stanie przyjąć siedmiu panów z zarostem. Oficjalna próba pobicia rekordu Polski rozpocznie się ok. godz. 16.30 przed sceną. Kolejną atrakcją Otwieracza/Powitania lata będzie Color Festival Bydgoszcz.

Od godziny 15 do 22 co pół godzinynastąpi wyrzut kolorowych proszków holi. Wszyscy, którzy kupią bilet, będą bawić się przy muzyce dj’ów: IQ, Fifiego i Makumby. Gwiazdą będzie djGhost. Wejściówki w przedsprzedaży kosztują 12 zł, a w dniu imprezy 15 zł (dzieci do 7 lat wchodzą za darmo). Można kupić je m.in. w restauracji Bobby Burger na Starym Rynku. Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na Facebooku. Polana wypełniona będzie atrakcjami dla dzieci. Stanie tam m.in. minilunapark, a chętne dzieci skorzystają z oprowadzania na kucyku. Dorośli natomiast będą mogli podziwiać nowoczesne auta i dowiedzieć się o nowych trendach w urządzaniu domu.

Na Różopolu znajdzie się strefa piękna i zdrowia z masażem, makijażystami, dietetykiem, stylizacją paznokci i pokazem pierwszej pomocy przedmedycznej. Zainteresowani mogą wziąć udział w zajęciach fitness na trampolinkach. A na deser rockowe granie. Najpierw na scenę wyjdzie zespół Kobranocka, który na pewno uraczy widzów hitem „Kocham cię jak Irlandię”. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Patrycja Markowska. Charyzmatyczna wokalistka porwie wszystkich do zabawy przy przebojach takich jak „Jeszcze raz” czy „Świat się pomylił”.

wydarzenia oraz na stronie: LINK
[materiały prasowe LPKiW Myślęcinek] 

Powitanie Lata Otwieracz 2016 [program, line up, artyści] Sprawdzone przez Redakcja on 06:23 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.