Top Ad unit 728 × 90

rotator

Pożegnanie lata 2016 w Bydgoszczy. Babie Lato. Ania Dąbrowska i Grzegorz Hyży w Myślęcinku [program, artyści]

Przed nami w tym roku kolejne ciekawe, koncertowe wydarzenie. Na scenie w Myślęcinku, podczas Pożegnania Lata wystąpią m.in. Ania Dąbrowska i Grzegorz Hyży!
28 sierpnia (niedziela), godz. 14. Polana Różopole w Myślęcinku. Wstęp wolny. 
Tegoroczne myślęcińskie Pożegnanie Lata łączy siły z Babim Latem i dzięki temu w niedzielę (28 sierpnia) zagrają aż trzy gwiazdy: Kobranocka, Ania Dąbrowska i Grzegorz Hyży.

Choć w tym roku wakacje będziemy żegnać nie przez cały weekend, a tylko w niedzielę, na polanie Różopole atrakcji nie zabraknie. Zabawę rozpoczniemy o godzinie 14. Tradycyjnie już Babie Lato to Festiwal Aktywności Kobiet, który także teraz przygotowany będzie w taki sposób, by spośród wielu aktywności i przyjemności każda z pań mogła wybrać coś dla siebie. Do wyboru będą warsztaty, pokazy, strefy związane m.in. z urodą, zdrowiem, rozwojem, a także codziennym życiem. Do odwiedzin zaproszą stoiska organizacji, stowarzyszeń, a także instytucji społecznych i edukacyjnych. Powiatowy Urząd Pracy podzieli się m.in. informacjami na temat aktualnych ofert, najnowszych trendów w zatrudnieniu. Bydgoski oddział Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego w Toruniu będzie promował rodzicielstwo adopcyjne. Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA” zaprasza małych i dużych  do wspólnej zabawy z chustą Klanza oraz gier i zabaw ruchowych, a także umożliwi dzieciom pomalowanie twarzy.Czeka też kącik małej twórczości. Akademia Wynalazców przekona, że nie warto bać się fizyki i chemii. Instruktorzy w formie zabawy zainteresują tymi dziedzinami nauki. Pokażą również, jak zajęcia z robotami rozwijają kreatywność, wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętności manualne. Dzięki Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Fama” nie zabraknie balonów, pokazów i warsztatów puszczania wielkich baniek mydlanych. Stoisko Lovendy Kujawskiej utonie w świeżo ściętych kwiatach lawendy- uczestnicy będą mogli wykonać mały bukiecik  w ramach warsztatów, a także dowiedzieć się na temat właściwości i zastosowania tej niezwykłej rośliny. Miłośnikom wykazywania się Stowarzyszenie Kulturalno-Naukowe „Awangarda” zapewni możliwość strzelania z łuków klasycznych i bloczkowych, broni pneumatycznej - karabinów i pistoletów  oraz procy gumowej i oszczepu. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje, bo chętni będą mogli skorzystać m.in. z masażu leczniczego i relaksacyjnego, pomalować paznokcie i zrobić manicure, wziąć udział w pojedynkach sumo i biegu na specjalnej kładce.   

Pożegnanie lata 2016 w Bydgoszczy. Babie Lato. Ania Dąbrowska i Grzegorz Hyży w Myślęcinku [program, artyści] Sprawdzone przez Redakcja on 01:07 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.