Top Ad unit 728 × 90

rotator

Zespół MISTAH LEGO laureatem ogólnopolskiego konkursu “Przebojem na antenę” w Hajnówce!

 Zespół Mistah Lego zajął trzecie miejsce w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu “Przebojem na antenę 2016”! Finałowy koncert konkursu promującego młodych artystów odbył się w minioną niedzielę, 26 czerwca, w amfiteatrze w Parku Miejskim w Hajnówce.
W finale startowało 13 zespołów, które reprezentowały Rozgłośnie Regionalne Polskiego Radia z całej Polski! Bydgosko-toruński zespół Mistah Lego był reprezentantem Polskiego Radia PiK.
  
Mistah Lego – Mamy To:


Mistah Lego startował w konkursie “Przebojem na antenę 2016” z utworem “Mamy To”. Numer ten pochodzi z debiutanckiej EPki zespołu, która ukazała się końcem kwietnia. Krążek zatytułowany „Big Things” zadebiutował w większości światowych serwisów streamingowych (Spotify, iTunes, Tidal, Deezer, itp.), a jego oficjalna radiowa premiera miała miejsce na antenie Radiowej Czwórki. Materiał z debiutanckiej EPki gości na antenach rozgłośni radiowych w całej Polsce, m.in. Krakowskiej Radiofonii, Radia Malbork, Radia Kampus, Radia Meteor, Radia Bielsko, Radia Łódź, Polskiego Radia PiK, Radia OKO, a także amerykańskiego Radia KBOO FM w Portland!

Teledysk do singla “Mamy To” bardzo wyróżnia się na tle dotychczasowych klipów Mistah Lego, gdyż zamiast profesjonalnego wideoklipu jak to dotąd miało miejsce, zespół zdecydował się zobrazować utwór w dość nietypowy sposób - za pomocą kompilacji starych animowanych kreskówek.
[materiały prasowe]
Zespół MISTAH LEGO laureatem ogólnopolskiego konkursu “Przebojem na antenę” w Hajnówce! Sprawdzone przez Redakcja on 13:22 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.