Top Ad unit 728 × 90

rotator

Outlet Center Bydgoszcz, czyli nowe sportowe marki w przystępnych cenach!

Puma, Adidas, Reebok oraz New Balance otworzą własne salony w największym centrum outletowym w Bydgoszczy - Outlet Center.
Sfinalizowane umowy z tak rozpoznawalnymi markami jak Puma, Adidas, Reebok oraz New Balance to bardzo dobra wiadomość zarówno dla mieszkańców Bydgoszczy, Torunia i całego regionu, ale także dla naszej spółki. Jesteśmy dumni z faktu, że  najpopularniejsze firmy na świecie wybrały naszą inwestycję, podejmując decyzje o sprzedaży produktów w formule sklepów mono brandowych .Outlet Center Bydgoszcz rozpocznie działalność w doskonałej lokalizacji, funkcjonującej już jako miejsce handlu oraz zasięgu oddziaływania ponad. 1,5 mln klientów – mówi Bartłomiej Wójtowicz dyrektor ds. komercjalizacji. Będzie też zdecydowanie najlepiej skomunikowanym obiektem outletowym w tym regionie obejmującym swym zasięgiem  całe województwo kujawsko-pomorskie
Nasz nowy projekt usytuowany w sąsiedztwie centrum Ikea, cieszy  już się  dużym zainteresowaniem najemców. Tak jak w innych funkcjonujących obiektach naszej sieci Outlet Center , naszą ofertę stanowić będzie pełny wachlarz wiodących marek odzieżowych, sportowych ,wyposażenia wnętrz, w tym również takich, które do tej pory nie były obecne w Bydgoszczy, Toruniu i całym regionie – dodaje Bartłomiej Wójtowicz

Sieć Outlet Center obejmuje obiekty w Lublinie i w Białymstoku oraz Cieszynie. Spółka zapowiada kolejne otwarcia swoich obiektów w atrakcyjnych lokalizacjach w kraju.
Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management S.A. Sp. k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment S.A.
[materiały prasowe]
Outlet Center Bydgoszcz, czyli nowe sportowe marki w przystępnych cenach! Sprawdzone przez Redakcja on 12:20 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.