Top Ad unit 728 × 90

rotator

Mistah Lego - Dem a go [zobacz klip] Zespół Mistah Lego zaprezentował w sieci swój najnowszy teledysk. Obraz powstał do utworu "Dem A Go", który promuje ich debiutancki krążek "BIG THINGS".
Premiera materiału odbyła się w lutym 2016 roku, na antenie Czwartego Programu Polskiego Radia, w programie Strefa Dread.Najnowszy klip swym klimatem nawiązuje do przaśnych lat 80., kiedy to ikonami męskiej elegancji byli bohaterowie serialu Miami Vice, a światem bajek rządziły piksele.  Za zdjęcia i montaż odpowiada ekipa VideoVision. Obraz powstał według pomysłu zespołu i jak sami wspominają, bawili się przy jego tworzeniu doskonale.

MISTAH LEGO - "DEM A GO"- "Długo myśleliśmy jak zobrazować ten utwór. To mój ulubiony numer z płyty i zależało mi na tym, by nie było banalnie. Pomysł, by przenieść się w lata 80 spodobał mi się od razu, to moje dzieciństwo! Kompletowanie strojów, dodatków oraz stylizacja w tym klimacie, była dla nas świetną zabawą!" - wspomina prace nad klipem Michał Legler, lider zespołu.

Więcej materiałów muzycznych tutaj - > BYDGOSKA SCENA

 [materiały prasowe]Mistah Lego - Dem a go [zobacz klip] Sprawdzone przez Redakcja on 10:54 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.