Top Ad unit 728 × 90

rotator

Świąteczne zakupy łatwiejsze z komunikacją miejską ZDMiKP zachęca do wybrania się na zakupy świąteczne komunikacją miejską. 

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej spodziewa się w najbliższy weekend większej liczby podróży. Warto wziąć pod uwagę, że w niektórych galeriach handlowych może zabraknąć miejsc parkingowych. By uniknąć kłopotów podczas parkowania najlepiej w drodze na zakupy skorzystać z komunikacji miejskiej. W dniach 17-18 grudnia przygotowano szereg wzmocnień i dodatkowych kursów w bydgoskiej komunikacji miejskiej. 


Do obsługi linii tramwajowych nr 1, 2, 3, 4, 5, 8 i 10 w ciągu dnia skierowane zostaną  wyłącznie pociągi dwuwagonowe i wieloczłonowe, natomiast do obsługi linii autobusowych nr 53, 64, 65 i 83 - wyłącznie autobusy przegubowe zamiast standardowych - 12-metrowych.


Ponadto w godz. ok. 09:30 - 18:30 dwukrotnie zwiększona zostanie częstotliwość kursowania linii autobusowych nr 64, 69 i 79 przebiegających w pobliżu największych obiektów handlowych. Autobusy tych linii w ciągu dnia będą kursowały ze średnią częstotliwością co 10 minut. Życzymy udanych zakupów i podróży. 
[materiały ratusza]
Świąteczne zakupy łatwiejsze z komunikacją miejską Sprawdzone przez Redakcja on 14:51 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.