Top Ad unit 728 × 90

rotator

Juwenalia Bydgoszcz 2017. Wiemy kto wystąpi! [PROGRAM]


Znamy już pełną listę wykonawców, którzy zagrają na tegorocznych Juwenaliach Królewskich w Bydgoszczy! Będzie się działo!

Maj dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych nieodłącznie kojarzy się z maturami. Dla ich starszych kolegów to czas zabawy podczas corocznych juwenaliów.

Królewskie Juwenalia 2017 w Bydgoszczy rozpoczną się we wtorek 16 maja turniejem goalballowym w sali gimnastycznej przy ul. Chodkiewicza 30 o godzinie 12.00. Tego samego dnia o godz. 16.00 rusza tradycyjna „Blokada Łużyka”. Na Campusie Głównym UKW będzie można rozłożyć władny kocyk, rozstawić grilla, a kapele żaków na scenie zapewnią iście studencki klimat.

Dzień później, w środę 17 maja, dzięki współpracy z miastem odbędzie się Królewski Dzień Koncertowy, podczas którego wystąpią takie gwiazdy jak Quebonafide czy Pull The Wire. Z lokalnych artystów wystąpi Pawbeats z gośćmi, wśród których znaleźli się: Dwa Sławy, VNM, Marcelina, Masia, HuczuHucz oraz Robert Cichy. W charakterze supportu wystąpią: GrabQ, Bedoes oraz Ciabatta.
źródło: materiały ratusza
Juwenalia Bydgoszcz 2017. Wiemy kto wystąpi! [PROGRAM] Sprawdzone przez Redakcja on 03:19 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.