Top Ad unit 728 × 90

rotator

Pawbeats i goście na Wyspie Młyńskiej


To będzie niepowtarzalny koncert – na Wyspie Młyńskiej wystąpi Pawbeats. Bydgoski artysta zaprosi na scenę live band, kwartet smyczkowy i całą plejadę gości. Koncert już w piątek 25 sierpnia.

 Po dwóch latach Pawbeats wraca na Rzekę Muzyki Młodych i wystąpi 25 sierpnia na Wyspie Młyńskiej. To będzie niepowtarzalny koncert z udziałem live bandu i kwartetu smyczkowego oraz całej plejady gości, którzy pojawiali się na płytach wykonawcy. Obecnie Marcin Pawłowski, czyli Pawbeats pracuje nad nowym albumem OUT, z którego część utworów zostanie zagranych przedpremierowo właśnie na piątkowym koncercie Pawbeats live band to autorska formuła koncertów - podczas koncertu artysta zapowiada i zaprasza na scenę wokalistów związanych z jego projektami takimi jak Utopia, Orchestra oraz OUT. Wśród zaproszonych artystów są ikony muzyki Hip-hop - Rahim, PIH, Buka, VNM, czy też artyści ze środowiska alternatywnego - Natalia Grosiak, Marcelina, Pola Rise.

Kękę to jeden z artystów zaproszonych przez Pawbeats do współpracy.
RZEKA MUZYKI MŁODYCH, Pawbeats LIVE BAND + Goście, 25.08.2017, Wyspa Młyńska. Wstęp wolny.

Warto wiedzieć:
Pawbeats a właściwie Marcin Pawłowski to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt "Utopia", "Orchestra" a także wydanej w tym roku "Chakra" w duecie z Kalim. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorska "Utopia".
źródło: materiały ratusza
Pawbeats i goście na Wyspie Młyńskiej Sprawdzone przez Redakcja on 12:53 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.