Top Ad unit 728 × 90

rotator

Impresariat Adria zaprasza


W Filharmonii Pomorskiej, już w październiku z nowym repertuarem, wystąpi kultowy, krakowski zespół- Piwnica pod Baranami. Natomiast już w listopadzie odbędzie się koncert jubileuszowy Jacka Cygana, „Życie jest piosenką”.

Nie zabraknie bydgoskich akcentów, ponieważ 20 października na scenie Kinoteatru Adria w spektaklu komediowym „Imię”, zagra związana z Bydgoszczą aktorka- Malwina Turek.

Jesienią w Hali Łuczniczka, odbędą się dwa, organizowane przez nasz Impresariat Adria wydarzenia. 22 października – wystąpi Kabaret Neo-Nówka z nowym programem „Kazik sam w domu”. Natomiast już 11 listopada czeka nas ogromne wydarzenie- musical „Skrzypek na dachu”. Artyści Teatru Muzycznego z Łodzi wystąpią w niemal 100 osobowej obsadzie!
Poniżej przedstawiam przegląd wydarzeń, które czekają nas w najbliższych miesiącach.
„Ludzie inteligentni”, reż. Olaf Lubaszenko
25.09.2017r., godz. 18:00 i 20:30 / Opera Nova
Bilety: biletyna.pl | kupbilecik.pl | Opera Nova | biuro Impresariatu Adria, ul. Piotra Skargi 13
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676
Cena:  65zł /  95zł / 125 zł

 Warszawska premiera spektaklu odbyła się w kwietniu 2017.

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Feyeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony. Ich przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny... Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet. Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na koleją przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.
    "Ludzie inteligentni" Czyli kto kocha, ten błądzi…
Autor przekładu: Irma Helt
Scenografia: Justyna Woźniak
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Muzyka: Szymon Wysocki
Produkcja: Tito Productions Katarzyna Fukacz Damian Słonina
OBSADA:
Magdalena Boczarska
Izabela Kuna
Magdalena Stużyńska-Brauer
Rafał Królikowski
Bartłomiej Topa
Mariusz Witkowski
Czas trwania: 1,5h bez przerwy

Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek
07.10.2017 / godz. 15:30 i 18:15 / Kinoteatr Adria
Bilety: biletyna.pl | kupbilecik.pl | Kinoteatr Adria | biuro Impresariatu Adria, ul. Piotra Skargi 13
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676
Cena:  85zł

    Twórcy serialu „Ucho Prezesa” powracają do Bydgoszczy z programem „Maj zaczyna się we wtorek”.

    Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne problemy. Mają je też ludzie na Mazowszu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Bydgoszczy. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz "Maj" ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku).
Piwnica pod Baranami – Ta Nasza Młodość...
17.10.2017, godz. 19.00 / Filharmonia Pomorska
Bilety: biletyna.pl | kupbilecik.pl | biuro Impresariatu Adria, ul. Piotra Skargi 13
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676
Cena:  70zł /  95zł / 125 zł

 Najpiękniejsze i największe przeboje o miłości, namiętności, czy tkliwości będą mogli Państwo usłyszeć w wykonaniu największych i najwspanialszych artystów Piwnicy pod Baranami: Mietek Święcicki, Tadeusz Kwinta, Miki Obłoński, Piotr Kubowicz, Maciek Półtorak, Tamara Kalinowska, Ola Maurer, Ewa Wnuk Krzyżanowska, Kamila Klimczak, Agata Ślazyk, Leszek Wójtowicz, Beata Czernecka Dorota Ślęzak i inni. Powrót do miłości spełnionej i niespełnionej chwila po chwili – problemem nie są ludzie i sytuacje, lecz myśl o nich. Piosenki te wprowadzą nas w romantyczny nastrój, pobudzą uczucia i przywołają wspomnienia. Jedni chcą szaleć, inni tańczyć a jeszcze inni umierać. Można i tak bowiem w piosence wszystko jest możliwe. Zapraszamy do wspólnego spędzenia z Piwnicą pod Baranami tego magicznego wieczoru.

„Imię”- reż.  Grzegorz Chrapkiewicz
20.10.2017r., godz. 17:30 i 20:15 / Kinoteatr Adria
Bilety: biletyna.pl | kupbilecik.pl | Kinoteatr Adria | biuro Impresariatu Adria, ul. Piotra Skargi 13
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676
Cena:  95zł

    W domu Pierra (Szymon Bobrowski) i Elisabeth (Małgorzata Foremniak) panuje wesoła rodzinna atmosfera. Ich urządzony ze smakiem paryski apartament to miejsce akcji spektaklu "Imię". Wieczorem gospodyni zaserwuje wyśmienite potrawy kuchni marokańskiej, pan domu zaimponuje gościom powiększonym o kolejne tomy księgozbiorem. Zdecydowanie zapowiada się udana kolacja. Pierre i Vincent (Wojciech Malajkat), brat Elisabeth poprzekomarzają się trochę jak zwykle. Puzonista Claude (Mateusz Banasiuk) oddany przyjaciel rodziny pochwali smaczne dania. Napiją się wybornego wina i pożartują. Anna (Malwina Turek) jest w ciąży, więc to zrozumiałe, że trochę się spóźni... Tak, do pewnego momentu będzie jak zawsze. Niestety, tym razem padnie to pytanie - "Czy macie już jakiś pomysł na imię?"
     Dobrze napisane, dowcipne dialogi, zaskakujące sekrety rodzinne bohaterów to komediowe atuty przedstawienia "Imię", porównywanego często do "Boga mordu" (filmowa "Rzeź" Romana Polańskiego). Film, który powstał na podstawie tej sztuki otrzymał w 2013 roku trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany) oraz dwa Cezary, przyznawane przez francuską Akademię Sztuki i Techniki Filmowej.
Scenografia: Wojciech Stefaniak

Obsada:
Małgorzata Foremniak
Malwina Turek
Szymon Bobrowski
Mateusz Banasiuk
Wojciech Malajkat
Produkcja Tito Productions K.Fukacz-Cebula D.Słonina
Kabaret Neo-Nówka – Kazik sam w domu
22.10.2017r., godz. 19:00 / Hala Łuczniczka
Bilety: biletyna.pl | kupbilecik.pl | Hala Łuczniczka| biuro Impresariatu Adria, ul. Piotra Skargi 13
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676
Cena:  50zł / 70zł / 80zł / 90zł / 120zł

    "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje,
    Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

    Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.
    Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”.
    Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

„Między Łóżkami”, reż. Artur Barciś

23.10.2017 r., godz. 17:00 i 20:30 / Opera Nova
Bilety: biletyna.pl | kupbilecik.pl | Opera Nova | biuro Impresariatu Adria, ul. Piotra Skargi 13
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676
Cena:  60zł / 90zł / 120zł
Wyobraźcie sobie, że tak kochacie swoje dziecko, że aby zdobyć pieniądze na jego studia godzicie się uprawiać seks na żywo w radiu.
Wyobraźcie sobie, że na łożu śmierci może być bardzo zabawnie.
Wyobraźcie sobie, że złodziej chce żeby go złapała policja.
Wyobraźcie sobie, że ekscentryczna gwiazda rocka jest zwyklejsza od Was samych.
Wyobraźcie sobie, że nieudolna striptiserka wzruszy Was do łez.
Wyobraźcie sobie, że miłość...
Nie, nie wyobrażajcie sobie tego wszystkiego.

OBSADA:
Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Ankudowicz
Artur Barciś
Lesław Żurek
Radosław Pazura
"Życie jest piosenką" - Piosenki Jacka Cygana
04.11.2017 / godz. 20:00 / Filharmonia Pomorska
Bilety: biletyna.pl | kupbilecik.pl | biuro Impresariatu Adria, ul. Piotra Skargi 13
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676
Cena:  70zł / 95zł / 125zł
   
    Koncert "Życie jest piosenką" to ponadczasowe przeboje Jacka Cygana w wykonaniu samego autora oraz Andrzeja Seweryna, Grzegorza Skawińskiego, Kamili Klimczak i Olgi Szomańskiej.
    To zabawna, a zarazem wzruszająca podróż przez ponad 40 lat pracy twórczej Jacka Cygana, który przyznaje, że pisanie piosenek to jego wielka, odwzajemniona miłość. Podczas koncertu widzowie będą mieli okazję usłyszeć największe przeboje Jacka Cygana, które – jak twierdzi sam autor – jednych wzruszą, innych rozbawią, a wszystkich z pewnością rozśpiewają.
    Artystom na scenie towarzyszyć będzie Kameleon Quintet p/k Radosława Labahua.
„Skrzypek na dachu”, reż. Jan Szurmiej
11.11.2017, godz. 18:00 / Hala Łuczniczka
Bilety: biletyna.pl | kupbilecik.pl | biuro Impresariatu Adria, ul. Piotra Skargi 13 | Hala Łuczniczka
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676
Cena: 65zł / 85zł / 105zł / 135zł 

    Musical "Skrzypek na dachu" to arcydzieło gatunku i największy hit scen muzycznych na całym świecie, który od lat nie traci swej świeżości i wagi ponadczasowego przesłania. Swój sukces zawdzięcza w dużej mierze walorom libretta, które odtwarza atmosferę i koloryt małej żydowskiej wioski z początku XX wieku. Skrzypek na dachu jest także obrazem przemian w świecie, upadania tradycji, która nie wytrzymuje konfrontacji z nowymi zjawiskami. Na tym tle rozgrywa się historia rodziny Tewjego-mleczarza (Zbigniew Macias) i dramat całej wioski. To także jeden z niewielu musicali, w których mówi się o podstawowych wartościach życia i przemijaniu.
    Na scenie zaprezentuje się blisko 100 artystów w otoczeniu wyjątkowej scenografii!
    Reżyser przedstawienia Teatru Muzycznego w Łodzi, Jan Szurmiej, wiernie odtworzył klimat obyczajowy malutkiej Anatewki gdzieś daleko na Ukrainie i jej żydowskiej społeczności. Piękne piosenki i brawurowe chóry, znakomita choreografia i stylizowane kostiumy – wszystko to składa się na przedstawienie, doskonale wpisujące się w tradycję niezliczonych realizacji tego musicalu na całym świecie i od lat cieszy się uznaniem łódzkiej publiczności.

Reżyseria i choreografia JAN SZURMIEJ
muzyka JERRY BOCK
libretto JOSEPH STEIN
teksty piosenek SHELDON HARNICK
przekład  ANTONI MARIANOWICZ

materiały prasowe
Impresariat Adria zaprasza Sprawdzone przez Redakcja on 06:25 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.