Top Ad unit 728 × 90

rotator

Terenowa Masakra 24 września 2017

Ambasador Marki Aktywnej Bydgoszczy zaprasza na kolejną edycję Terenowej Masakry. Po czerwcowej IV Edycji nikt już nie wątpi, że takiego połączenia współzawodnictwa z super zabawą nie ma nigdzie.

Prawie dwa tysiące uczestników pozostawiło po sobie górę pozytywnej energii. Z tej energii czerpią organizatorzy więc wrześniowa impreza ma gwarancję sukcesu. Do pięknego Parku w  Myślęcinku przyjadą osoby z całego Kraju i zagranicy by przeżyć  wspólną przygodę.  Organizatorzy zapewniają , że będzie ciężko czasami nawet ekstremalnie ciężko ale również zabawnie i pięknie. Bieg ten pokochały Panie bo na listach startowych jest ich aż 38% ! Oczywiście większość startujących utworzyło swoje niepowtarzalne teamy. To gwarantuje, że na trasie nie zabraknie współpracy oraz pomocy, a na pewno uśmiechu i życzliwości czyli  klimatu Terenowej Masakry.

Co do przeszkód, to będzie ich 50 więc nie zabraknie kilku  nowości i niespodzianek. Będą darmowe „Terenowe Dzieciaki”, mini koszykówka i atrakcje dla najmłodszych. Dorośli będą mieli co zjeść i wypić w pięknych okolicznościach przyrody.  Zapraszamy wszystkich Bydgoszczan do odwiedzenia Myslęcinka w piękną niedzielę 24 września w godzinach 9.30 – 16.30. Zawodnikom przyda się  wsparcie a Waszym rodzinom spacer na świeżym powietrzu.   

źródło, fot.: Aktywna Bydgoszcz
Terenowa Masakra 24 września 2017 Sprawdzone przez Redakcja on 11:35 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.