Nowości

czwartek, 14 września 2017

Terenowa Masakra 24 września 2017

Ambasador Marki Aktywnej Bydgoszczy zaprasza na kolejną edycję Terenowej Masakry. Po czerwcowej IV Edycji nikt już nie wątpi, że takiego połączenia współzawodnictwa z super zabawą nie ma nigdzie.

Prawie dwa tysiące uczestników pozostawiło po sobie górę pozytywnej energii. Z tej energii czerpią organizatorzy więc wrześniowa impreza ma gwarancję sukcesu. Do pięknego Parku w  Myślęcinku przyjadą osoby z całego Kraju i zagranicy by przeżyć  wspólną przygodę.  Organizatorzy zapewniają , że będzie ciężko czasami nawet ekstremalnie ciężko ale również zabawnie i pięknie. Bieg ten pokochały Panie bo na listach startowych jest ich aż 38% ! Oczywiście większość startujących utworzyło swoje niepowtarzalne teamy. To gwarantuje, że na trasie nie zabraknie współpracy oraz pomocy, a na pewno uśmiechu i życzliwości czyli  klimatu Terenowej Masakry.

Co do przeszkód, to będzie ich 50 więc nie zabraknie kilku  nowości i niespodzianek. Będą darmowe „Terenowe Dzieciaki”, mini koszykówka i atrakcje dla najmłodszych. Dorośli będą mieli co zjeść i wypić w pięknych okolicznościach przyrody.  Zapraszamy wszystkich Bydgoszczan do odwiedzenia Myslęcinka w piękną niedzielę 24 września w godzinach 9.30 – 16.30. Zawodnikom przyda się  wsparcie a Waszym rodzinom spacer na świeżym powietrzu.   

źródło, fot.: Aktywna Bydgoszcz
« Poprzednie
Następne »

Brak komentarzy

Prześlij komentarz