Top Ad unit 728 × 90

rotator

Ścieżka Strachu - zapowiedź!

Lubisz się bać? Szukasz mocnych wrażeń? Noc z soboty na niedzielę spędź w lasach przy Exploseum.
Idziemy ciemnym lasem. Dokoła niespokojna noc. Z gęstwiny słychać coraz groźniejsze dźwięki. Wzdłuż wyznaczonej czerwonymi zniczami ścieżki pojawiają się potwory rodem z najstraszniejszych horrorów. Taka właśnie jest idea imprezy, która już po raz trzeci odbywa się w Bydgoszczy. W tym roku przy wsparciu Urzędu Miasta.

Zainteresowanie jest ogromne. Wyprzedano wszystkie bilety. Chętnych jest tylu, że konieczne stało się ustalenie godzin wejścia na Ścieżkę Strachu dla poszczególnych grup nieustraszonych widzów. Swoje nerwy w tym roku postanowiło sprawdzić aż 800 śmiałków. Mogło być ich znacznie więcej. Limit ustalono wyłącznie ze względów organizacyjnych, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort zwiedzania.

Geneza sobotniej imprezy nie ma nic wspólnego z Halloween. – Nasza ścieżka wywodzi się z tradycji harcerskich – wyjaśnia Jakub Niklas z Ipron Events. – W czasie obozów drużynowi organizowali nocne ścieżki, na których straszyli swoich podopiecznych. Sam wiele razy byłem uczestnikiem takiej zabawy i pamiętam, jak cały obóz czekał na „Ścieżkę Duchów”. Wspomnieniom z takiej strasznej nocy nie było końca. Postanowiłem przypomnieć tę tradycje i pokazać bydgoszczanom inny pomysł na wieczorny spacer – tłumaczy pomysłodawca. 
Ścieżka strachu rusza w sobotę o 17.30 przy Exploseum. Pierwsze grupy pokonają szlak usiany upiorami jeszcze za dnia. Kolejne ekipy wkroczą do lasu po zmroku. Straszna zabawa gwarantowana. 

źródło: materiały prasowe
Ścieżka Strachu - zapowiedź! Sprawdzone przez Redakcja on 11:02 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.