Top Ad unit 728 × 90

rotator

Targi Ślubne Bydgoszcz 2019 [Opera Nova]Jak zapewniają organizatorzy - to będą  największe wydarzenie branży ślubnej w Bydgoszczy.

Informacja organizatora: 

Drodzy narzeczeni, już 3 lutego 2019 r zapraszamy na największe wydarzenie branży ślubnej w Bydgoszczy. Czekają Was kolejne emocje, nowe oferty i unikatowe spotkania. Zimowa edycja Targów Ślubnych w Operze Nova to idealna okazja, by dopiąć wszystko na ostatni guzik lub na czas rozpocząć przygotowania do ślubu w sezonie 2020/2021.Targi Ślubne w Operze Nova to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą ślubną dla przyszłych nowożeńców oraz najnowszymi trendami. Wszystkie ważne elementy gromadzimy dla Was w jednym miejscu. Pozwala to znacznie zaoszczędzić czas.

Na narzeczonych będzie czekało liczne grono wystawców, pokazy prezentacje, konkursy. Targi Ślubne w Operze Nova to miejsce pełne inspiracji ślubnych. Przygotowujemy dla Was dużo nowości i atrakcji. Oczywiście lepiej nie mogliście trafić! Wystawcy pomogą Wam przy wszystkim. Dlatego na targach nie może Was zabraknąć!

źródło, wydarzenie na FB: LINK
Targi Ślubne Bydgoszcz 2019 [Opera Nova] Sprawdzone przez Redakcja on 04:55 Ocena: 5

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.